Черкаського підприємця запідозрили у руйнуванні археологічної пам’ятки. Про кого йдеться?

Прокуратура повідомила про підозру одному з місцевих підприємців за фактом умисного незаконного руйнування частини об’єкту культурної спадщини, що розташований у центрі Черкас. Сума збитків, завданих державі становить понад 1 250 000 гривень.

Про це повідомили у пресслужбі Черкаської обласної прокуратури.

Слідство встановило, що підозрюваний, будучи замовником будівництва закладу громадського харчування, без проведення додаткових науково-рятувальних археологічних робіт, збільшив площу забудови земельної ділянки.

Будівельні роботи призвели до руйнування частини пам’ятки археології місцевого значення “Культурний шар пізньосередньовічного міста (XIV – XVIII ст.)”. Збитків інтересам держави спричинено у сумі понад 1 250 000 гривень.

За інформацією “18000”, йдеться про будівництво закладу громадського харчування “Foodwiner’s”, що розташований по вулиці Остафія Дашковича поблизу Замкового узвозу.

Зазначимо, санкція ч. 2 ст. 298 КК України передбачає покарання у вигляді штрафу від двох тисяч до п’яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

Нагадаємо, у центрі Черкас розкопали гончарний горн середини ХVIII століття.

Читайте також: “Майбутнє на кістках”: на місці цвинтаря козацької доби в Черкасах зведуть багатоповерхівки.

Важливі новини про ситуацію в Черкасах та країні. Без маніпуляцій та неперевіреної інформації. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *