Черкаську ТЕЦ пропонують передати у власність міста

Голова Черкаської ОДА Сергій Сергійчук пропонує передати Черкаську ТЕЦ у комунальну власність міста.

Про це він заявив під час розширеної наради з приводу початку опалювального сезону в області в стінах Черкаської ОДА.

За словами Сергійчука, Черкаська ТЕЦ має завищені тарифи, про що повідомляв і Антимонопольний комітет, та низку порушень, які не ліквідовуються. Серед них – екологічні порушення, несплата за оренду землі, якою користується ТЕЦ, борги, відсутність модернізації, схеми постачання тепла через території ОРДЛО.

У зв’язку з цим голова ОДА запропонував передати ТЕЦ до комунальної власності міста Черкаси. Підтримала таке рішення міська влада.

– Ми підтримуємо вашу пропозицію. Ми також мали багато питань до цього підприємства. – заначив секретар міськради Сергій Тищенко. – Ми за те, щоб тарифи знижувалися.

Натомість представник Черкаської ТЕЦ зазначив, що підприємство подає опалення дешевше, ніж у конкурентів, а озвучені порушення – безпідставні.

– По-перше, не розумію, яке відношення має рішення Антимонопольного комітету до цього. Є роз’яснення Мінрегіону, що ми нічого не порушували. По-друге, щодо озвучених звинувачень – всі вони надумані. Були кримінальні експертизи, які підтверджували прозорість схем закупівлі газу, – зазначив представник Черкаської ТЕЦ. – Щодо передачі в міську комунальну власність – це не є повноваженнями обласної влади. По-друге, є законна процедура передачі й ми готові її пройти. По-третє, ми змушені будемо звертатися до інстанцій щодо упередженого ставлення обласною владою до нас.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

1 Коментар

  1. Тец у собственность города уже надоели эти частники, работаю в чтке и постоянно ждем пока тец залатает свои порывы что б мы могли свои устранять а тец спецыально тянет и потом говорит у тец нет порывов а в чтке есть в итоге нас выновными делают

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.