Чесна спроба визнати себе, – черкаський рок-гурт випустив новий міні-альбом

Фото: «Roller Genoa»

Нещодавно черкаський гурт «Roller Genoa» випустив новий міні-альбом «Echoes», до якого увійшло 6 синглів. Цей ЕР може стати останнім для гурту у своєму «канонічному» складі.

Роботу над новим міні-альбомом «Roller Genoa» розпочали ще в червні 2018 року. Тоді запис було призупинено і відновлено вже взимку 2019-го. За словами фронтмена гурту Богдана Курча, мав місце певний  творчий «застій».

– Всю музику ми написали ще минулого літа, в червні. Після цього був застій… Узимку, в лютому, ми зібралися на студії й записали все буквально за тиждень. Далі ще півтора місяця зводили. У нас була дуже класна студія та звукорежисер, тому вдалося реалізувати все заплановане, – коментує Богдан Курч.  

Фото: «Roller Genoa»

До ЕР увійшло 6 пісень, які є чесною спробою музикантів розібратися у стосунках з людьми та оточуючим світом, посміятися зі своєї інфальтильності та визнати життєві невдачі. Під час написання текстів пісень та музики не орієнтувалися на когось, а лише на власні почуття. За словами фронтмена Богдана Курча, у них з басистом просто зійшлися життєві цикли, що й вилилося у новий альбом.

Альбом «Roller Genoa» «Echoes»: 

https://www.youtube.com/watch?v=jdpQy8sO63s&list=OLAK5uy_kgYxd5aTPaKagWlNjc7Ulmsv4L9Gf2fCk

– Ми ні на кого не орієнтувалися, лише на власні почуття. В Україні тебе завжди з кимось порівнюють, називають то українськими «Arctic Monkeys», то ще кимось. Ми ж просто робили матеріал. Я задоволений результатом, пісні вийшли щирі, – зазначає Богдан.

До альбому увійшли пісні у стилі альтернативного та гаражного року, що є притаманним для гурту. Найдовше музиканти працювали над передостаннім синглом «Time Well Spent». Говорять, складно було написати такі слова, які б цілком задовольнили контекст та сподобалися слухачу.

Пісня «Time Well Spent»:

Презентацію свого ЕР учасники гурту не планують, проте готують гучний концерт, дата проведення якого буде анонсована пізніше. Імовірно, це стане останнім концертом «Roller Genoa» у такому складі.

Я не великий фанат презентацій. Але концерт буде – останній концерт з цією назвою гурту та в цьому складі. Скоріш за все, це буде в кінці місяця. Проте зараз не розкриватиму секретів, анонсую пізніше, – зазначає Богдан Курч.

Фото: «Roller Genoa»

Попереду на гурт чекають великі зміни. В учасників з’явилися ідеї, які вже не втискаються в рамки «Roller Genoa», тож найближчим часом фанам доведеться звикати до нового формату діяльності музикантів.

– У планах змінити склад гурту. Взяти нового вокаліста, провести ребрендінг. Для мене «Roller Genoa» – це святе, тому цей гурт ми не чіпатимемо. У хлопців (учасників гурту, – ред.) ідей вистачає, а я  просто матиму новий проект, спробую реалізувати себе сам, – коментує фронтмен гурту Богдан Курч.

Додамо, гурт «Roller Genoa» був заснований у 2011 році. Тоді до його складу входили фронтмен Богдан Курч, басист Ілля Бегейма та барабанщик Дмитро Петраш (відомий як Howard). У 2015 році Дмитро покидає гурт, а вже у 2016 році новим барабанщиком стає Артур Когут. Свій музичний стиль визначають як альтернативний та гаражний рок.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

По темі

    коментарі

    Залиште свій коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *