Чиновник отримав підозру за побиття директора черкаського телеканалу

Начальнику управління інспектування Станіславу Коломійцю оголосили про підозру за побиття журналіста Валерія Воротника. 

Про це повідомляє пресслужба Черкаської обласної прокуратури.

Напад стався 2 лютого цього року. За версією слідства, Коломієць, заздалегідь домовившись з іншою особою про вчинення злочину, в приміщенні редакції газети “Антена” умисно заподіяли журналісту легкі тілесні ушкодження, аби він припинив поширювати інформацію в соціальній мережі “Facebook”. Директор телекомпанії тоді потрапив у лікарню.

Додамо, після цього інциденту в мерії повідомили про відсторонення від посади Коломійця і проведення внутрішнього розслідування. Сам чиновник опублікував повідомлення, які раніше йому відправляв Воротник. Вони містять лайку.

Нагадаємо, за версією директора “Антени”, на нього напав начальник управління інспектування Станіслав Коломієць. Раніше Валерій Воротник у соцмережі обурювався, що Станіслав Коломієць опублікував відео телеканалу, обрізавши плашки “Антени” і звинувативши його у порушенні авторських прав.

Підозру повідомлено за фактом умисного заподіяння журналісту легких тілесних ушкоджень, у зв’язку із здійсненням цим журналістом законної професійної діяльності, вчиненого за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 345-1 КК України).

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

3 Коментарі

  1. Получил за язык, по-мужски, пошел плакать, по-бабски

  2. Александр, вы в каком веке живёте?

    1. Похоже, в век петухов, которые могут сначала кукарекать, а потом плакать, когда получают за свой язык. В век неженок и пустозвонов.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні новини