Чиновник віддав 3 мільйони фірмі своєї родини і відбувся 6800 штрафу

Придніпровський суд оштрафував на 6800 гривень чиновника, який будучи начальником Служби місцевих автодоріг підписав без тендеру два договори на ремонт доріг із фірмою, що колись належала його родині.

Згідно з повідомленням прокуратури області, посадовець не повідомив про конфлікт інтересів і уклав договори експлуатаційного утримання автомобільних доріг на суму більше 3 млн грн з товариством, в якому засновниками та кінцевими бенефіціарами до січня 2020 року були він зі своєю дружиною, а на момент здійснення цих правочинів – її рідний брат.

3 березня суд визнав екс-чиновника винним у вчиненні адміністративних правопорушень за частинами 1, 2 статті 172-7 КУпАП  і оштрафував на 6 800 грн.

За нашою інформацією, йдеться про Романа Несвіцького.

May be an image of 1 особа, sitting та outerwear

Фото з Фейсбуку

Він був керівником Служби місцевих автодоріг із 3 грудня 2020-го року до 13 січня 2021-го.

Згідно з інформацією Dozorro, 16 грудня він уклав два договори із товариством «НТС-Сервіс Україна». Вартістю 2,17 млн грн на експлуатацію доріг Чигиринського району та за 851 тисячу на утримання доріг на Шполянщині. Ще до кінця року послуги були оплачені у повному обсязі.

У обох випадках він використав переговорну процедуру. Договори укладені як додаткові роботи по тендерах, що відбулися на початку 2020-го.

Загалом із 2016-го НТС-Сервіс Україна» отримав від Служби місцевих доріг підрядів на 29,16 мільйонів гривень.

Зазначимо, що Роман та Наталія Несвіцькі були засновниками «НТС-Сервіс Україна» до січня 2020-го року.

Роман Несвіцький свого часу працював у Черкаському облавтодорі. На сьогодні він є співзасновником низки товариств разом із скандально відомим у Черкасах підрядником Сергієм Колесниченком. Їхні підприємства неодноразово потрапляли в поле зору правоохоронних органів.

У 2010 році Несвіцький балотувався до міської ради від «Партії регіонів», у 2015-му йшов до міської та обласної рад від «Опозиційного блоку».

Наталія Несвіцька працювала головним спеціалістом обласного управління у справах сім’ї молоді та спорту Черкаської ОДА. Згідно з декларацією чоловіка, у 2019 році від підприємницької діяльності вона заробила 2,58 мільйона гривень.

Цікаво, що до призначення на посаду в Службу місцевих доріг Роман Несвіцький фігурував як обвинувачений, а відповідно Служба – як потерпіла у кримінальній справі щодо можливого привласнення майна. Обвинувальний акт надійшов до суду у жовтні 2019-го. Проте в судовому засіданні у лютому 2020-го року представник Служби автодоріг Артем Фіалковський заявив про примирення з обвинуваченим та просив звільнити його від відповідальності через щире каяття Несвіцького. Після цього суд закрив провадження.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.