Чиновникам не вистачає грошей на інва-таксі. Черкащанин просить депутатів допомогти

У Черкасах затягується питання придбання транспорту для інватаксі.

Наприкінці 2018 року черкасцям вдалося зібрати голоси під електронною петицією стосовно придбання нового транспорту для перевезення маломобільних груп населення коштом місцевого бюджету.

Врахувавши пропозицію розпорядника коштів, департаменту соціальної політики Черкаської міської ради, депутати включили до бюджету розвитку міста на 2019 рік суму у 1 млн гривень, нібито достатню для придбання необхідної автівки. Разом з тим протягом першої половини року автівку придбати так і не вдалося. Нині ж чиновники повідомляють про те, що кошти на “Інватаксі” заплановані на серпень-вересень 2019 року, втім їх може не вистачити.

У мережі “Фейсбук” ініціатор петиції черкасець Віталій Титаренко, що сам є користувачем послуг інватаксі, повідомив про те, що чиновникам “не вистачає” 300 тисяч гривень. Питання може бути вирішене внесенням змін до місцевого бюджету.

Нагадаємо, послуга “Інватаксі” була запущена в місті у 2012 році. Для перевезень маломобільних черкасців з того часу і по сьогодні використовуєся переобладнана “ГАЗель”. Користувачі послуг неодноразово жалілись на низький рівень безпеки та якості перевезення цим транспортом.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *