Чиновники Бондаренка знесли незаконні кіоски з тютюном, які фігурували в розслідуванні “18000”

Увечері 23 січня працівники управління муніципальної інспекції Черкаської міської ради демонтували 10 незаконних кіосків, у яких протягом тривалого терміну здійснювали підпільний продаж безакцизних цигарок.

Відповідну інформацію “18000” надав міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Так було виконано рішення виконавчого комітету, повторно ухвалене 22 січня 2024 року.

Станом на ранок 24 січня у місті, за наявною у розпорядженні редакції “18000” інформації, залишається не демонтованим лише один кіоск, який має бути демонтуваним найближчим часом. Також частина точок з продажу підпільного товару продовжує діяти на території черкаських ринків.

Наприкінці серпня 2023 року команда “18000” випустила розслідування про діяльність мережі підпільних кіосків, де здійснювався продаж безакцизної продукції. Збитки місцевому бюджету від такої підпільної діяльності складали десятки мільйонів гривень щорічно недоотриманих акцизних платежів.

Вже незабаром виконавчий комітет Черкаської міської ради ухвалив рішення про демонтаж відповідних конструкцій, втім реалізувати його до кінця року не змогли з невідомих причин.

Після цього на початку 2024 року у мережі було опубліковано фото нового кіоску, який з’явився по вулиці Сумгаїтській. Коментуючи це повідомлення, міський голова Черкас Анатолій Бондаренко пообіцяв прибрати кіоски “протягом тижня”. Нині цей кіоск із іншими демонтований.

Дивіться розслідування, прямі ефіри, опитування від “18000” на ютубі. Не забудьте підписатися!  

коментарі
2 Коментарі
  1. Смілянська вернигори тільки відкрився з цигарками Мальборо по 55 грн

  2. Смілянська – Гоголя. Належить колишньому меру волошину. Стоїть, торгує, процвітає.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *