Чиновники просять для Бондаренка 400% премії та матеріальну допомогу

Департаментом управління справ та юридичного забезпечення Черкаської міської ради розроблено та зареєстровано проєкт рішення про преміювання міського голови Черкас Анатолія Бондаренка у 2021 році.

Відповідно до поданого проєкту рішення міський голова може розраховувати на 100% премії за високі досягнення у праці як керівнику, який безпосередньо займається розробленням проєктів нормативно-правових актів і проводить експертизу проєктів таких актів. Ще 300% премії йому може бути нараховано як щомісячне преміювання.

Окрім того, передбачено надання допомоги для вирішення соціально-побутових питань у розмірі середньомісячної заробітної плати, а також для оздоровлення в розмірі середньомісячної заробітної плати при наданні щорічної відпустки.

За відповідний проєкт рішення мають проголосувати депутати Черкаської міської ради. Саме вони встановлюють розмір надбавок і премії для міського голови.

Нагадаємо, раніше Анатолій Бондаренко заявив про те, що працівники Черкаської міської ради відправляються у відпустку за власним бажанням з метою економії бюджетних коштів.

Реклама

коментарі

6 Коментарів

  1. Які 400%??? Зовсім немає совісті! У такий важкий для країни час, коли казна задихається від нестачі грошей, бо не працює у карантин багато підприємців, їх сім”ї сидять без доходу, хватає совісті виписувати собі 400% премії? Точно “Наполеон лисянського розливу”.

  2. Зарплати вчителям до сих пір немає, а йому премія? За що? Розрахуйтеся з освітянами!

  3. Боже, а я казала, що не можна його на тругий термін. У людини криша їде від влади. Він не зупиниться – далі буде ще цікавіше! Черкаси чинитимуть спротив, департамент освіти теж своє чудить. Прям будує свою Черкаську Народну Респупліку

  4. Мотузка давно плаче по їхнім шиям!

    1. И так живётся не плохо) за что премия при хорошей зарплате?? Чем больше при Владе тем меньше совести((

  5. Зверніть увагу, які у нас “добренькі” чиновники! “ЧИНОВНИКИ ПРОСЯТЬ”! Шановні оті самі “чиновники”, а не хочете попросити, щоб медикам виплатили усе, що завинили? А ще, пани чиновники, дякуємо, що не попросили для нашого “скромного” “для вирішення побутових питань” (так було написано) мера 500 або 600% премії!

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.