Чиновники Скічка вчергове відмовились ділитися публічною інформацією

Державне підприємство “Служба місцевих доріг у Черкаській області” знову відмовила журналісту “18000” у наданні публічних документів.

Інформація про це міститься у відповіді на інформаційний запит “18000”.

Зокрема, 23 квітня чиновники уклали угоду з Торгово-промисловою палатою Черкаської області на визначення ринкової ціни товарів. Загальна вартість угоди складає 49 тисяч гривень. Утім, що за ціни підпадали під моніторинг і який його результат у підприємстві відповідати відмовились, зіславшись на те, що Закон “Про доступ до публічної інформації” зобов’язує їх інформувати про використання бюджетних коштів, а не результат цього використання.

Це вже не перший випадок, коли обласні будівельники та дорожники ігнорують вимоги Закону “Про доступ до публічної інформації”. Зокрема, раніше директор департаменту будівництва Андрій Лапін також приховував подібну інформацію та “звинувачував” журналістів. 

Крім того, дорожники також не публікували вартості матеріалів, що використовувалась під час експлуатаційного утримання доріг області.

Раніше ми писали про те, що ДП “Служба місцевих доріг у Черкаській області” затягувала та зривала власні закупівлі послуг з експлуатаційного утримання, зокрема ті, де у ході аукціону виникала суттєва економія. 

Виконуючим обов’язки керівника підприємства нині є Андрій Донець. 

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

По темі

    коментарі

    Залиште свій коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.