Читачі 18000 та Хамаза за три тижні зібрали понад 2 мільйони гривень на дрони для ЗСУ

Мегазбір «Знайти і знищити» від редакції 18000 та Вікторії Хамази фінішував. Протягом трьох тижнів вдалося зібрати необхідні 2 047 171 гривень.

Як ми й анонсували, половина зібраної суми буде спрямована на придбання запчастин та складання ударних FPV-дронів.

Їх виготовлять у Черкасах. Цим займаються люди на чолі керівником Черкаського інституту міста Іваном Подоляном. Вони зроблять для наших воїнів півсотні ударних дронів, які потім будуть передані спеціалістам із Третьої штурмової бригади для знищення живої сили та техніки окупантів.

Друга половина піде на вже традиційну закупівлю квадрокоптерів Mavic 3 Fly More Combo (або аналогів), які ми вже купували раніше.

Бійці кажуть, така техніка дуже потрібна на фронті і завжди актуальна. А тому треба допомогти із їх придбанням. Кожен такий дрон береже життя наших воїнів і полегшує їх пекельно складу роботу.

Далі редакція 18000 займеться придбанням та передачею військовим квадрокоптерів Mavic 3, а команда Черкаського інституту міста – створенням FPV-дронів.

Про результати, а також про ключових помічників нашого мегазбору – буде окремий, підсумковий, звіт.

Нагадаємо, до цього, півтора року великої війни, на кошти читачів видання 18000 уже були придбані 7 автомобілів та 20 дронів для Збройних сил України. Всі вони виконують свої завдання на передовій.

Долучайся до телеграм-каналу “Шо там у Черкасах?”. Оперативно повідомляємо про повітряні тривоги і першими повідомимо про нашу перемогу

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *