Зоомагазин Леопольд

Члени виконкому “легалізували” на рік стихійних квіткарів, заховавшись за колективну безвідповідальність

Попри позицію суду, 31 серпня члени виконавчого комітету одноголосно підтримали рішення про організацію ярмарки з продажу квітів на площі біля драматичного театру у центрі міста. 

Відповідне голосування ініціював перший заступник міського голови Черкас Анатолія Бондаренка Сергій Тищенко. Саме він переконував присутніх членів виконавчого комітету підтримати це рішення. З його слів, це дозволить забезпечити надходження до бюджету понад 50 тисяч гривень.

Підтримав Тищенка і присутній на засіданні директор комунального підприємства “Черкаські ринки” Тарас Кібало. За його словами, підприємці, які вже багато років працюють на цьому місці, не сплачують ані до бюджету, ані на рахунки КП “Черкаські ринки” жодної копійки.

Як повідомила директорка департаменту економічного розвитку Черкаської міської ради Ірина Удод, ярмарка була організована “тимчасово” до 31 грудня 2022 року, тобто на понад один рік. 

 Тепер згідно з попередніми підрахунками квіткарі нібито мають сплачувати до бюджету понад 51 тисячу гривень: 35% з цієї суми має залишатися на рахунку КП “Черкаські ринки”, а 65% – перераховуватися до бюджету міста. Про це в коментарі “18000” розповів директор підприємства КП “Черкаські ринки” Тарас Кібало.

Також він додав, що для квіткарів згодом має бути організований окремий павільйон, що має розміститися за драматичним театром, біля багатоповерхової новобудови. Саме таке рішення нібито підтримують і чиновники, і квіткарі. Втім коли буде зведений цей павільйон – невідомо. За домовленістю між підприємцями та місцевою владою, саме коштом або ж комунальників, або ж місцевого бюджету має бути побудований павільйон. Кібало повідомив, що для цього на рахунках комунальників “акумулюватимуть” кошти.

Водночас у самому театрі продовжують наполягати на демонтажі незаконної конструкції, якою є по суті відповідний квітковий павільйон. 

У червні цього року Черкаський окружний адміністративний суд визнав бездіяльність виконавчого комітету через невиконання рішення про демонтаж павільйону, ухваленого в лютому минулого року. Суд також зобов’язав місцеву раду виконати відповідне рішення та демонтувати споруду. 

Замість безпосереднього виконання рішення суду та демонтажу споруди виконавчий комітет спочатку створив робочу, а згодом і ухвалив рішення про організацію ярмарки. 

Директор драматичного театру ім. Т. Шевченка Петро Ластівка повідомив, що адміністрація закладу категорично не згодна з відповідними діями місцевих чиновників і закликає їх виконати рішення суду. За його словами, йому байдуже, де у майбутньому перебуватиме кіоск, втім йому не місце на відреконструйованій площі драматичного театру. 

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *