Зоомагазин Леопольд

Чоловік, який хотів гвалтувати черкаську школярку, раніше вже чотири рази притягувався до відповідальності (ФОТО)

Підозрюваний в розбещенні неповнолітньої раніше притягувався до адмінвідповідальності за нетверезе водіння, розпивання алкоголю в АТО та самовільне залишення військової частини.

Згідно з інформацією з реєстру судових рішень, підозрюваний проживає в селі Білгородка Києво-Святошинського району, є учасником АТО.

Фото із “Фейсбуку”

14 лютого Соснівський райсуд Черкас обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком два місяці. Також слідчі поліції клопочуть про проведення психіатричної експертизи підозрюваного.

У матеріалі судової ухвали зазначається таке: чоловік, що перебував у стані алкогольного сп’яніння, схопив малолітню дитину рукою за горло та силоміць за руку повів за собою, попутно погрожуючи зарізати. Він просив, щоб дитина називала себе «повією», демонстрував порнографічні відеоматеріали на екрані мобільного телефону. Крім того, він змушував дитину «смоктати пальці його рук та цілував її у губи, акцентуючи увагу на тому, що він буде вступати із останньою у тривалі статеві стосунки природнім і неприроднім способом, неодмінно буде її ґвалтувати та згодом продасть для подальшої сексуальної експлуатації».

Школярка скориставшись нагодою вирвалася та звернулася за допомогою до сторонньої особи.

Портал «Судова влада» ідентифікує підозрюваного як Віталія Григоровича Сташевського.

Раніше він уже притягувався до відповідальності. У травні 2015 року він в нетверезому стані керував авто, за що був оштрафований на 3400 гривень. Проходячи військову службу за контрактом на сході України в Добропільському районі Донецької області він тричі притягувався судом до адміністративної відповідальності. У травні і вересні за перебування у стані алкогольного сп’яніння під час виконання своїх обов’язків, у жовтні – за те, що самовільно залишив військову базу.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *