Чотирьох черкаських комуністів, які виправдовували злочини росії, судитимуть

Осередок комуністів

Черкаських комуністів судитимуть

У Черкасах діяло проросійське комуністичне угруповання, яке виправдовувало агресію рф. Нині справу скерували до суду. 

Про це повідомили в Черкаській обласній прокуратурі.

Що відомо про справу

Як писав “18000”, зловмисники поширювали кремлівські наративи, закликали до акцій протесту та відкрито підтримували окупантів. Вони також надсилали так звані “листи подяки” путіну, вихваляючи його політику та закликаючи до відновлення СРСР.

Правоохоронці провели обшуки, під час яких вилучили заборонену символіку, техніку й докази зв’язків із російськими кураторами.

Хто координував комуністів

За інформацією “18000” від правоохоронних органів, очільником забороненої комуністичної партії був Віктор Роєнко.

Роєнко – народний депутат України ІІ та ІІІ скликання від КПУ (1994-2002 роки), ексдепутат Черкаської обласної ради з 2006 до 2014 роки, а також був керівником Черкаської обласної організації КПУ.

Додамо, що до складу угруповання також увійшли колишній нардеп-комуніст, ексголова міської організації компартії, її секретар та ідеологічний функціонер.

Комуністів судитимуть за ч. 3 ст. 436-2 (виправдовування агресії рф). Їм загрожує від п’яти до восьми років ув’язнення.

Нагадаємо, що у квітні 2024 року СБУ затримала агента фсб, який готував координати для ракетно-дронових атак по Черкащині.

Важливі новини про ситуацію в Черкасах та країні. Без маніпуляцій та неперевіреної інформації. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *