Чубіна пояснила, чому кінотеатр очолив Акопян (ВІДЕО)

Артур Акопян

Новим директором кінотеатру “Україна” призначили ексдепутата Артура Акопяна. Контракт підписали на один рік. 

Про це розповіла в ефірі програми “Що далі?” заступниця міського голови Черкас Анастасія Чубіна. 

– Артур Акопян презентував програму, де пояснив цілі та завдання, які перед собою ставить. Головна його перевага в тому, що його проєкти не відірвані від життя, – зазначила Анастасія Чубіна. 

За її словами, серед цілей – співпраця з дистриб’юторами. Він хоче залучати їх до показів фільмів. Підписання контракту на один рік – принципова позиція міського голови. Пані Анастасія додала, що попередню директорку Валентину Слуцьку звільнили. Коли обирали нового керівника, то конкурсу не було через воєнний стан. 

Артур Акопян був одним із депутатів місцевої ради попереднього скликання, до якої обирався за списком партії “Укроп”, втім згодом покинув її та увійшов до пулу депутатів “підконтрольних” теперішньому першому заступнику міського голови Сергію Тищенку.

За свою лояльність та залученість до промерської більшості у ті роки Акопян після завершення університету одразу був призначений на одну з посад спочатку у департаменті житлово-комунального комплексу, а потім у новостворений департамент вуличної інфраструктури.

На попередніх виборах Акопян намагався переобратися до лав місцевої ради вже за списком політичної сили “За майбутнє”, втім голосів йому не вистачило. Попри це він зберіг посаду у мерії і тепер, фактично, пішов на підвищення.

Дивіться повну версію прямого ефіру:

Нагадаємо, що попередню директорку кінотеатру “Україна” Валентину Слуцьку затримали на хабарі. У березні суд обрав керівниці запобіжний засіб у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави.

Єдиний телеграм-канал новин у Черкасах, новинам якого можна довіряти. Підписуйся на “18000 | Шо там у Черкасах?”.

коментарі
4 Коментарі
  1. Простих людей тримають за лохів

  2. Тобто без депутатства навіть громадським туалетом не можна завідувати , пояснює той Артур .Наступна посада – завідувати кінотеатром і продавати шаурму .

    1. Достали

  3. одної нації.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *