Цивільна дружина заявляє, що у застреленого ІТ-фахівця вимагали близько 80 тис. доларів

У застреленого у вересні айтішника Андрія Заканича вимагали близько 80 тис. доларів.

Про це в суді заявила цивільна дружина загиблого, повідомляє “Кропива“.

За її словами, кошти у розмірі 79,5 тис. дол. у Заканича вимагали колишні партнери по ІТ-бізнесу за недоотриману вигоду. Вимоги підкріплювалися погрозами здоров’ю та життю в разі ненадання коштів.

Суть бізнесового конфлікту полягала в тому, що загиблий працював у компанії мережі ІТ-фірм “Моребіс”, яка займається аутсорсингом у сфері комп’ютерного програмування. Як технічний директор фірми ПП “Моребіс ЧР” (Черкаси) він контролював розроблення низки проектів. Фірма уклала контракт з американською IT-компанією з інноваційним продуктом у медичній сфері HealthPrecision. Однак умови договору у визначений контрактом строк фірма не виконала, у зв`язку з чим компанія розірвала контракт.

Після цього Заканич звільнився з роботи та заснував свою фірму, до якої перейшла частина працівників із минулої роботи. Далі він уклав договір з HealthPrecision з метою завершення вищевказаного проекту.

Варто наголосити, що у травні цього року львівська компанія ПП «Моребіс LV», з одноіменної мережі фірм, позивалася до постраждалого з вимогою спростування недостовірної інформації та стягнення моральної шкоди у розмірі 100 тис. грн. Позовна заява не була взята до розгляду Соснівським районним судом.

Нагадаємо, Андрія Заканича знайшли мертвим у власному авто у вересні цього року.

Раніше повідомлялося про те, що Соснівський райсуд виніс низку ухвал щодо тимчасового доступу до речей і документів у межах розслідування вбивства у Черкасах підприємця Андрія Заканича.

По темі

    коментарі

    Залиште свій коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Останні новини