Цього року на Черкащині зменшилась кількість хворих на туберкульоз та хворобу Лайма

На Черкащині зменшилась кількість хворих на активний туберкульоз органів дихання та хворобу Лайма. Захворювання на сибірку, бруцельоз, висипний тиф, сказ та туляремію цього року в області не реєструвались. 

Про це свідчать дані моніторингу стану захворюваності на особливо небезпечні інфекції Черкаського обласного лабораторного центру МОЗ України за одинадцять місяців 2020 року.

Зокрема, згідно з даними моніторингу, у м. Умань, Звенигородському, Черкаському та Тальнівському районах було зареєстроано 4 випадки захворювання на лептоспіроз, що на 1 випадок менше, ніж за аналогічний період минулого року. Показник захворюваності становить 0,33 на 100 тис. населення проти 0,41.

Кількість хворих на хворобу Лайма зменшилась на 33,3% і становить 200 випадків проти 300. Випадки захворювання зареєстровані на 18 адмінтериторіях. Найвищі інтенсивні показники – у м. Черкаси (32,75), Канівському (97,8), Кам’янському (37,7), Тальнівському (33,5) та Чигиринському (34,5) районах.

Захворюваність на активний туберкульоз органів дихання зменшилась на 28,4%. За 11 місяців цього року зареєстровано 302 випадки проти 408 випадків минулого року. Кількість захворювань бацилярного туберкульозу становить 205 випадків. Спостерігається зниження захворюваності на туберкульоз підтверджений бактеріологічно. Найвищі інтенсивні показники зареєстровані в Смілянському, Драбівському, Катеринопільському, Христинівському, Городишенському, Черкаському, Звенигородському та Чорнобаївському районах.

Кількість виявлених випадків педикульозу зменшилась на 50,2%, відповідно 124 цього року проти 249 випадків минулого року. Найвищі показники ураженості педикульозом зареєстровані у м. Сміла, м. Ватутіне, Городищенському, Лисянському, Кам’янському та Шполянському районах.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні новини