Цьогоріч оздоровитися на морі зможуть ще більше категорійних дітей

Фото: “Сайт дбайливих батьків”

Цьогоріч на оздоровлення дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, виділи рекордну суму коштів.

Інформацію про це “18000” підтвердила заступниця директора департаменту соціальної політики Юлія Ніконенко.

У цьому році розмір бюджетних призначень на закупівлю путівок склав 5 811 600 грн. За словами Юлії Ніконенко, таку рекордну суму на оздоровлення дітей виділено вперше.

На ці кошти департаментом заплановано придбати 769 путівок для відпочинку дітей в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку на узбережжі Чорного моря (крім узбережжя АР Крим) в червні-серпні протягом 14 календарних днів.

Заступниця директора департаменту додала, що минулого року оздоровили 490 дітей і це попри карантинні обмеження.

– Тендер був проведений раніше, ніж оголосили тотальний карантин. І переможець чекав, доки Кабмін зніме обмеження із закладів оздоровлення та відпочинку. Тоді ми за короткі терміни намагались оздоровити всіх дітлахів, – розповіла Юлія Ніконенко.

Нині ж в департаменті орієнтуються на стабільну обстановку з карантином, оскільки на сьогодні оздоровчим закладам дозволено приймати відвідувачів. Сподіваються на швидку та якісну організацію переможцем тендеру.

Поки триває процедура підготовки до проведення конкурентних процедур закупівель. Як тільки тендер буде проведено, департамент соціальної політики розпочне прийом документів, необхідних для отримання путівки.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.