Cоратник мера отримав у власність елітну землю в Соснівці

Екс-заступник міського голови Черкас та його однопартієць Геннадій Шевченко рішенням міської ради отримав у власність земельну ділянку на розі вулиць Соснівської та Тургенєва площею 0,1 га.

Відповідне рішення міськради від 21 березня значиться як чинне на сайті установи.

Своїм рішенням рада затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки Шевченку як учаснику АТО та передала її у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд. Земля знаходиться в заповідній території «Черкаські берегові схили».

Зазначимо, що сесійне засідання 21 числа відбулося в 206-й аудиторії міськвиконкому, тому результати поіменного голосування на сайті міськради відсутні.

На кадастровій карті вказана ділянка значиться як комунальна власність.

Нагадаємо, у квітні 2016 року Геннадій Шевченко був призначений заступником міського голови після перемоги на виборах Анатолія Бондаренка. У січні 2018 року він разом із іншими заступниками був відправлений у відставку. Без роботи Геннадій Юрійович був недовго і влітку 2018 він був призначений директором КП “Черкасиінвестуд”. У лютому 2019 року він звільнився з підприємства.

Як писав 18000, у лютому міська рада одноголосно дала дозволи на розроблення документації із землеустрою депутату Віталію Мевші та батьку заступника міського голови Андрію Ботнару.

Реклама

коментарі

1 Коментар

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.