COVID-19: у Черкасах розпочалося навчання мобільних бригад

У ці хвилини в Черкаській медичній академії стартують навчання для чотирьох мобільних бригад, які здійснюватимуть вакцинацію від COVID-19. До цього щеплення в області здійснювала одна бригада, яка пройшла тренінги в Києві.

Про це інформує кореспондентка “18000”.

Проводять навчання черкаські тренери, які пройшли навчання в Києві. Триватиме воно два дні. Зокрема, сьогодні у першій половині дня відбудеться теоретична частина, а в другій – детальний розбір, як має здійснюватися вакцинація, як утилізувати використані ін’єкційні матеріали, як організувати стіл для проведення щеплень.

Завтра члени мобільних бригад удосконалять свої знань щодо анафілаксії, яка може виникати після вакцинації: повторять її діагностику та надання першої швидкої медичної допомоги. Також лікарям пояснять, як здійснювати звітність щодо вакцинації в електронній системі eHealth.

На навчанні перебувають бригади з “Центру первинної медико-санітарної допомоги” Паланської сільської ради, “Золотоніського районного центру ПМСД” Гельмязівської сільської ради, “Центру первинної медико-санітарної допомоги” Тернівської сільської ради та Черкаської міської консультативно-діагностичної поліклініки.

За словами заступниці голови Черкаської ОДА Лариси Кошової, вже у п’ятницю навчені члени мобільних бригад розпочнуть роботу. Поки що ж вакцинацію здійснює лише одна бригада зі Звенигородського центру первинної медико-санітарної допомоги.

Додамо, до складу бригад входять лікар, два медичні працівники середнього медперсоналу, реєстратор і водій.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.