Де перевірити надійність контрагента?

Благонадійність контрагента – основа продуктивного співробітництва без ризиків шахрайства і банкрутства. Краще виявити недобросовісного потенційного партнера ще заздалегідь, аніж зіткнутися з неприємностями на етапі, коли він не виконав зобов’язання. Зокрема, коли мова йде про відстрочку платежу. Крім того, за бізнесом слідкує податкова, пильно придивляючись, чи не бере компанія участі в шахрайських схемах або економить на податках.

Довіряти, перевіряючи

Як себе вберегти? Отримати інформацію про партнера допоможе пошук за ЄДРПОУ. Код ЄДРПОУ – це унікальний цифровий ідентифікаційний номер юридичної особи в єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України (ЄДРПОУ).

В найкоротші терміни без зайвих витрат часу можна ознайомитись з даними про контрагента, звернувшись до ресурсу Vkursi.pro.

Така перевірка дозволяє уникнути маси неприємностей, зокрема, з’ясовування стосунків в судовому залі. Коли є можливість убезпечити себе від ризиків втрати своїх грошових коштів, чому би не скористатись.

Причини перевірки контрагента:

  • Оцінка вірогідності виконань замовником своїх зобов’язань.
  • Зниження ризику фінансових втрат.
  • Зниження ймовірності виникнення претензій.
  • Мінімізація виникнення спорів і зустрічних перевірок з боку податкової служби.
  • Убезпечення бізнесу від шахраїв, фірм-одноденок і банкрутів.
  • Убезпечення від судових тяжб і неприємностей.

Максимум інформації в короткі терміни

Провести самостійну перевірку в онлайн-режимі без походів до держструктур за виписками та довідками пропонує ресурс Vkursi.pro.

Процедура перевірки проста. Для доступу до даних, необхідно увійти у систему, у пошуковику ввести 8-значний код компанії, ІПН або ПІБ. В лічений час відбудеться ідентифікація підприємства або організації.

За ЄДРПОУ шукати контрагента куди простіше, адже код є важливим компонентом інфраструктури державної статистики України, відповідно, і використовується для ідентифікації, класифікації суб’єктів.

Чи є діловий партнер надійним, чи сумлінно сплачує податки, чи не входить до числа аферистів? Все це воліють знати свідомі бізнесмени, які піклуються про розвиток свого бізнесу, а тому націлені на співпрацю з перевіреними підприємствами. Провести перевірку вдасться за кілька хвилин, достатньо ввести в поле відому інформацію, як система проведе пошук і повідомить його результати.

*Іміджева інформація

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.