Де тонко, там і рветься: некомпетентність мера привела до затоплення вулиці Жужоми

Напередодні  вулицю Сержанта Жужоми вчергове  затопило. Ріки води текли по дорозі, а у кранах  мікрорайону вода зникла  на цілу добу.  Іржава  багнюка  перетворила доглянуту територію біля будинків на болото. 

Кандидат у депутати міської ради від «Слуг народу»  Владислав  Керей так прокоментував ситуацію:  «Вчора знову відбулася чергова аварія на території мікрорайону «Митниця». Мало того, що у нас зношені мережі, які постійно руйнуються через те, що знос майже сто відсотків. Так будівельники вчора якимось чином зуміли зруйнувати водогін і це призвело до  того,  що частина району більше ніж на добу залишилася без води».

«Де тонко, там і рветься. Анатолій Васильович, дістало. Давно дістало! Коли вже закінчиться ваша некомпетентна і отака недолуга робота?»- додав Керей.

Постає  питання: коли дійсно припиниться  кричуща безгосподарність мерії.

Детальніше дивіться у відео

*Політична реклама

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

6 Коментарів

  1. Коментар брехуна:вода подавалася без перерви

  2. То шо, пришли с мерии и развалили трубопровод? Ну что за ерунда
    Я конечно не люблю Бондаренка, но нести такую чушь, что виновата мэрия, что мэрия должна следить за состоянием сетей – ну бред же!!!!

  3. Хорошо, что есть обозначение новости как “Политическая реклама”. Владислав Керей наверняка компетентный и опытный руководитель высокого уровня и нынешнему мэру расти и расти до него. Эта напускная критика и негодование, вероятно, свидетельство этого.

  4. Головне в цій новині-її автори.А чому ж ці слуги не роблять для міста нічого такого,що б люди попросили їх очолити мерію .Вказувати на недоліки і критикувати це і я можу.

  5. Не вірю.

  6. Там еще какой-то валенок верещал про Дорстрой и канализацию. Эта новость из той же оперы. Губошлепной

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.