День тиші в Черкасах відзначився черговим замінуванням

У поліцію надійшла інформація про замінування низки міських об’єктів у Черкасах. Нині її перевіряють правоохоронці.

Про це в коментарі 18000 повідомив речник ГУНП у Черкаській області Дмитро Грищенко.

У мерії нашому виданню зазначили, що перелік “замінованих” об’єктів є “традиційним”: ідеться про медустанови, навчальні заклади, торговельні центри.

Як відомо, сьогодні в Україні – День тиші. Завтра, 21 липня, відбудуться парламентські вибори.

Нагадаємо, повідомлення про замінування почали надходити до правоохоронців у травні. Так, 17 травня було повідомлено про замінування 13 об’єктів, 21 травня надійшла інформація про 30 будівель, 24 травня – знову про 30 об’єктів, 3 червня – понад 20 об’єктів7 червня – понад 30 об’єктів10 червня – надійшла інформація про 7 об’єктів. Повідомляли про замінування й 18 та 19 червня29 червня надійшла інформація про “замінування” залізничного вокзалу. Тоді “мінера” було затримано. Повідомлення про замінування надходило до правоохоронців 1 липня. Наступного дня – 2 липня – інформували про “замінування” 85 об’єктів.

Востанне у Черкасах подібне повідомлення надходило два тижні тому – 8 липня.

Кожного разу про замінування інформували електронним листом, що надходив у поліцію.

Окрім того, також був випадок телефонного повідомлення про “мінування” поліції та магазину “Кооператор”. Жінку, що телефонувала, було затримано.

Як писав “18000″, у Національній поліції стверджують, що більшість повідомлень про “замінування” у Черкасах та інших містах України надходили з поштової адреси товариства, зареєстрованого в Російській Федерації.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.