Департамент “свободівця” у карантин встановив сталеве яйце за 200 тисяч гривень

Фото Сергія Костенка

17 квітня Департамент освіти та гуманітарної політики ЧМР оприлюднив у системі “Прозорро” договір на придбання кованого виробу у формі писанки, вартістю 196 тисяч гривень. Постачальником виробу є черкаський гравер Іван Лавріненко. 

Цього ж дня виріб було встановлено у сквері навпроти будинку обласної ради, де, окрім апарату безпосередньо самої ради, знаходиться і Черкаська обласна державна адміністрація.

Сам сквер перебуває на балансі комунального підприємства “Дирекція парків”. 

Як зазначив у коментарях в соціальних мережах керівник департаменту освіти та гуманітарної політики Сергій Воронов, виріб було придбано і встановлено у зв’язку із його фактичним виконанням місцевими митцями, відповідно відмовлятися від нього у зв’язку із пандемією COVID-19 не було ніякого сенсу. Втім ці коментарі були згодом видалені. 

Зазначимо, що наразі діють обмеження щодо відвідування публічних місць, зокрема і скверів та парків. 

коментарі

15 Коментарів

 1. Найциннічнійший та найганебніший зразок МАРНОТРАТСТВА!!! Це “Пир во время чумы”. Медицина незабезпечена найнеобхіднішим, бізнес потерпає від карантину, але продовжує сплачувати податки і все зарадм чого? Щоб купка недолюдей без сорому та совісті розкрадали бюджет у такий спосіб!!! Та щоб ви усі там горіли у пеклі!

  1. Сытый голодного не разумеет. Этот бездельник в карантин получает несколько десятков тысяч зарплаты, но ни с больницами, ни с врачами не поделился. Он вам яйцо подарил. Скажите спасибо что ни что-то другое

 2. Що далі можливо замістпридбання засобів медпризначення пофарбуємо невідомо навіщо встановлений за радянських часів літак за ( мільонів? Я особисто краще б його декомунізував би на металобрухт та за отримані кошти придбав би кайдани для цих прикрашателів!

 3. Та это еще копейки по сравнению с закупленной техникой, которая стоит в ангарах и не выполняет своих функций.
  Деньги же не свои, тратятся легко.
  Даром что медики нормально не защищены, лучше блядь пылесос и статуйки накупить на 5 лямов

 4. Людоньки вибачте ми крадемо не тому що голодні, а тому що не можемо спинитися бо ви нас наступного разу не оберете а ми окрім як красти нічого більше вміємо….

 5. І це усе відбувається під час війни і мору… Порозстрілював би мародерів!

 6. Свободівці так цинічно поводяться лише з однією метою : остаточно дискредитувати націоналістичний рух в нашій державі на замовлення ФСБ. Саме росіянці створювали цю Свободу і фінансували на виборах Кухарчушок та їм подібних. Не дамо цій сволоті на наступних виборах жодного шансу!!!

  1. Це не свобода – це свинота!

 7. Очередное архитектурное “чудо” от местных рагу…ей. Небось не за свои гуляют, а за наши. За что он получает такую зарплату в карантин? Дети сидят дома который месяц, учат так-сяк. В чем заключается работа его департамента?

 8. Сам виріб досить майстерно виготовлений і, мабуть людина, яка його зробила, має золоті руки. Але-ж.
  Судячи по підставці це “чудо ковальського мистецтва” буде стояти недовго. Місяць-два. Тобто. В умовах війни, карантину і вимушених канікул, у департамента освіти не знайшлось інших витрат, як зробити залізне яйце. За 200 тисяч. Як на мене, директора департаменту, чи як він зветься, негайно у відставку. Того, хто йому рахунки підписував – туди-ж.

 9. Красивое яйцо.
  Делали его, скорее всего, не один месяц. Наверняка заказ мастеру поступил еще до пандемии.
  Очень жаль, что праздник Пасхи, к которому это произведение искусства изготавливалось, пришелся на карантин.

  1. Если так яичко понравилось то купи его за свои деньги и любуйся сколько влезет, а у нас в городе уже который месяц эпидемия и карантин и люди умирают оттого что средства из бюджета идут не на медицину, а на дибильные темы по разворовыванию бюджетных средств!

  2. Це я па руські маскуюсь під мимоходом щоб мене не впізнали

 10. Тепер тільки у Черкас є стальні яйця…!!! Якого воно нам потрібно???В лікарнях ніхрена нема ,в школах теж! Зато на яйце -НА !!!Безглузддя мерії! ГАНЬБА!

 11. Рыба гниет с головы. Делайте выводы на выборах.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.