Депутат демонтував свій кіоск у центрі Черкас (ВІДЕО)

Європейську площу біля “Будинку торгівлі” поступово очищують від МАФів. Депутат Микола Мирза зняв відео про те, як демонтують його тимчасову споруду – точку продажу морозива “La Spacho”.

Це відео оприлюднив керівник муніципальної інспекції Станіслав Коломієць у фейсбуці.

“Спокійно й акуратно, на виконання припису Управління інспектування ЧМР, власники тимчасової споруди самостійно демонтують свій кіоск, що перешкоджав реконструкції території поблизу Будинку торгівлі. Усіляко вітаю таку добросовісність і закликаю інших власників незаконних МАФів наслідувати цей приклад, – зазначив у дописі Станіслав Коломоєць.

Власник МАФів “Готівочка” і “La Spacho”, які розташовувались як зупиночний комплекс, у коментарі “18000” розповів, що прибрав тимчасові споруди, які працювали на тому місці близько 18 років, аби не перешкоджати позитивним змінам у місті.

– Ми бачимо, що зараз багато чого хорошого у Черкасах, хочемо допомогти навести порядок. У нас закінчилась оренда місця для МАФів, але ми вирішили її не продовжувати. Також отримали припис про те, що маємо демонтувати кіоски й законослухняно його виконуємо, – розповів Микола Мирза.

Депутат додав, що кіоски тепер перебуватимуть на території козацького табору відпочинку “Дахнівська січ”. Там їх перебудують на приміщення для роздягальні й інвентарю.

Керівник муніципальної інспекції Станіслав Коломоєць також повідомив, що сьогодні буде оголошено тендер на послуги з демонтажу тимчасових споруд і рекламних конструкцій. Попередив, що скоро в Черкасах знову настане сезон демонтажів із значними “МАФопадами”.

Posted by Управління інспектування ЧМР on Tuesday, 29 September 2020

 

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.