Депутат “із орбіти Яценка” отримав підозру за 750 тисяч збитків під час “Великого будівництва”

Директор підприємства “Уманьрембуд 2” Олександр Ковальчук отримав підозру за можливу службова недбалість зі збитками у майже 750 тис. грн під час виконання програми «Велике будівництво».

Справа стосується ремонту Канівської ЦРЛ. Згідно з повідомленням прокуратури області, підозрюваний у ході ремонту лікарні «не забезпечив належний контроль за обсягами виконаних робіт і допустив складання та видачу офіційних документів, до яких внесено неправдиві відомості в частині завищення обсягів будівництва, з подальшою оплатою за рахунок бюджетних коштів. Внаслідок бездіяльності директор підприємства завдав бюджету матеріальні збитки на загальну суму майже 750 тис. грн».

Підозра вручена за фактом вчинення службової недбалості, що призвела до спричинення тяжких наслідків охоронюваним законом державним інтересам (ч. 2 ст. 367 КК України).

Як писав “18000”, раніше в ході розслідування цієї справи, підозри отримали два чиновники Черкаської ОДА – Олександр Мацко та Владислав Журавльов.

Йдеться про тендер на капітальний ремонт приміщень приймального відділення головного корпусу ЦРЛ, який провели у липні 2020 року. Договір на 5,6 мільйона гривень уклали із товариством «Уманьрембуд 2». Директором цього підприємства є Олександр Ковальчук. Він є депутатом обласної ради від фракції «За майбутнє». Детально про нього можна почитати у матеріалі “18000”.

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.