Депутат-комунальник “зіллє” мільйон родині депутата міськради

Очільник комунального підприємства “Черкаситеплокомуненерго” Павло Карась “зіллє” понад 1 млн грн ТОВ “Майстер принт сервіс”, однією із засновниць якого є мати депутата міськради Івана Сухарькова.  

Про це пише “Кропива“.

Із початку 2020 року комунальне підприємство “Черкаситеплокомуненерго” заключило з ТОВ “Майстер принт сервіс” прямих договорів, без проведення торгів, на суму понад 1 млн грн. Угоди переважно передбачають технічне обслуговування та ремонт офісної оргтехніки, а також постачання для неї розхідників.

Для прикладу, в квітні було укладено угоди вартістю  400 тис. грн на техобслуговування оргтехніки, 158 тис. грн – на поставку картриджів, 112 тис. грн – на поставку кухонного приладдя.

Однією із засновниць ТОВ “Майстер принт сервіс” на сьогодні значиться мати депутата міської ради Івана Сухарькова — Надія Сухарькова. До лютого цього року як власник та керівник товариства фігурувала Надія Козловська, із якою в жовтні минулого року побрався Іван Сухарьков.

Крім того, ТОВ “Майстер принт сервіс” є одним із засновників ТОВ “Майстер принт”, бенефеціаром і керівником якого на сьогодні значиться Надія Козловська.

Відзначимо, що Павло Карась та Іван Сухарьков є колегами по депутатському корпусу та обрані депутатами Черкаської міської ради від ВО “Черкащани”.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

коментарі

1 Коментар

  1. Вот они какие народные ворюги Срочно повышать тариф

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.