Зоомагазин Леопольд

Депутат виявив бажання усиновити свого колегу

Депутат Черкаської обласної ради Олександр Рябошлик запустив у соціальній мережі  “Фейсбук” флешмоб. Він виклав свою світлину із аркушем паперу, на якому написав “Усиновлю Ботнара”. 

Йдеться про депутата Черкаської обласної ради від ВО “Свобода” Юрія Ботнара, який нині є заступником міського голови Черкас.

“Побратими Черкащини, запускаю флешмоб для тих, хто за 5 років війни не може отримати землю, кому нарізали на смітниках. Давайте по черзі усиновляти даного пробивного кадра і землю матимемо в козирних місцях.”, – написав він.

Підставою для такого флешмобу очевидно стало надання Черкаською міськрадою дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення батькові заступника міського голови Черкас Юрія Ботнара – Андрію Ботнару земельної ділянки на розі вулиць Ціолковського та Соснівської. 

Допис депутата у соцмережах прокоментував Андрій Ботнар.

Додамо, що Олександр Рябошлик нині проходить службу в полку патрульної служби міліції особливого призначення “Дніпро-1”. У серпні 2018 року під час загострення ворожої активності поблизу сіл Кримське і Сокільники він отримав поранення. Від розриву гранат осколки влучили в груди, спину та плече.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *