Депутатам пропонували хабарі за голосування на сесії, – Євпак

Скріншот із відео

Депутат Черкаської міської ради, лідер місцевого осередку партії “Голос” Віктор Євпак заявляє про те, що під час попереднього засідання міськради депутатам пропонували хабарі за позитивне голосування.

Про це він повідомив під час стріму на своїй фейсбук-сторінці.

Хабар пропонувався нібито за голосування земельних питань, проти яких виступали представники партії “Голос”.

– За моєю інформацією, кожному депутату було запропоновано від 2,5 до 3 тисяч доларів за цю сесію, це приблизно десь 130 тисяч доларів (на всіх депутатів). Отак заробила черкаська міська влада, крім, звісно, я можу точно сказати, фракції “Голос”. Якщо там ще є інші депутати, які не брали (гроші), хай скажуть про це. Але багато з них брало. Чомусь про це боти та пабліки не говорять – сказав Євпак під час стріму.

Нагадаємо, минула сесія Черкаської міської ради відбулася 25 листопада. На ній було проголосовано низку земельних рішень, зокрема скандальну передачу двох земельних ділянок на території лісопаркової зони поблизу Дачі Андрєєва. Одна з ділянок перейшла у користування оточення депутата Черкаської міської ради від фракції “Черкащани” Івана Сухарькова.

Як стало відомо згодом, міський голова Анатолій Бондаренко наклав вето на ухвалені рішення про передачу двох земельних ділянок у лісопарковій зоні громадянці Наталії Косик та Сергію Марусенку.

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.