Депутати не зменшили премії чиновникам на період коронавірусу

Черкаська міська рада не підтримала проект щодо зменшення премій чиновників у мерії. Проект двічі вносився на голосування. Зокрема, з другого разу, коли йшлося про зменшення лише на період карантину, для затвердження не вистачило одного голосу.

Про це повідомляє кореспондент 18000.

На сесії міської ради депутат Олександр Радуцький вніс до порядку денного питання зменшення премій чиновникам міської ради. Ці кошти хотіли перенаправити до резервного фонду для протидії коронавірусу в місті.

– Я пропоную загалом зняти премії. Зробити для всіх по 100%, крім головних спеціалістів, їм залишити 150%, адже там дуже велика вилка зарплати, – зазначив Радуцький.

Зазначимо, нині в чиновників міськраді встановлено премії до 300%.

Розгляд питання знімання премій на сесії депутати не підтримали. За його розгляд проголосував 15 депутат, проти – 4, утрималися – 1. Таким чином, забракло 7-ми голосів.

У департаменті управління справами та юридичного забезпечення зазначили, що вважають проект рішення незаконним.

– У будь-якому випадку люди працюватимуть понаднормово. Тому таке рішення зараз незаконне. У проекті рішення немає жодних розрахунків, – прокоментував Олександр Мазур.

Депутат міської ради та очільник КП “Черкаситеплокомуненерго” Павло Карась назвав ідею скорочення премій “популістською”.

– Цим проектом рішення ми порушимо права людей, які в разі надзвичайної ситуації, вимушені будуть перейти на майже цілодобовий режим роботи. Тому я голосував проти і вважаю його популістським, – зазначив Павло Карась.

Опісля депутат міської ради Роман Діскант запропонував обмежити премії тільки на період карантинних заходів. За таке рішення проголосував 21 депутат, проти – 2, 0 утрималося. Рішенню забракло одного голосу.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

2 Коментарі

  1. Ну что сказать, когда большинство людей отправляют в отпуска за свой счёт, чиновники показывают свое истинное лицо.

    1. Главное помнить об этом, когда будем следующий раз голосовать. А людям в возрасте просто давать бумажку со списком, за кого нельзя (ни в коем случае) голосовать.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.