Депутати проголосували за преміювання Бондаренка наступного року

Черкаська міська рада проголосувала за преміювання міського голови Анатолія Бондаренка у 2022 році.

Згідно з рішенням депутатів, Бондаренко матиме право на преміювання у розмірі 400% від щомісячного окладу. А також 100% від цього ж окладу як надбавку за високі досягнення у праці як керівнику, який безпосередньо займається розробленням проєктів нормативно-правових актів, проводить експертизу проєктів таких актів.

За словами секретаря міськради Юрія Тренкіна, місячна зарплата мера становитиме близько 56 тис. гривень.

Депутати міськради Сергій Рубан та Павло Карась, які працюють керівниками КП, зазначили, що не братимуть участь у голосуванні, оскільки в них конфлікт інтересів.

Натомість депутат міськради Сергій Шмиголь зазначив, що преміювання чиновників такого рівня має визначатися показниками ефективності його роботи.

– Моя особиста позиція лишається незмінною. Я переконаний, що міський голова і чиновники такого рівня мають отримувати достойну винагороду. Але, на мою думку, насамперед міський голова, як і будь-які представники такого ешелону влади, повинні мати чіткі критерії ефективності роботи. Вони мають щоквартально звітувати, а їхня премія – перезатверджуватися залежно від ефективності, – сказав Шмиголь.

Зрештою “за” проголосували 25 депутатів, 3 – утрималися.

Як повідомляв “18000”, родина міського голови Анатолія Бондаренка здійснює забудову майже двох гектарів землі на території Будищанської селищної ради у селі Сокирна. На березі Дніпра членами родини Бондаренка вже зведено відпочинковий комплекс з 11 будиночками та двома басейнами, а також залитий фундамент під велику капітальну споруду, призначення якої невідомо. Реальність вартості набутих активів викликає об’єктивні сумніви. Зокрема, Бондаренко свої дві ділянки придбав нібито за 30 тисяч гривень.

Деталі історії дивіться та читайте в розслідуванні, підготованого командою “18000” для телеканалу UA:Суспільне

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.

Реклама

коментарі

3 Коментарі

  1. Недарма кажуть, що ситий голодному не товариш… І при цьому Карась кричить про “необхідність переглянути тарифи на тепло”… Хай би ці гроші спрямували на покриття вартості опалення для населення!

  2. Вельми шанований мер города Черкаси будується, йому гроші потрібні. А підтримали його ті слуги народу, кому виділили земельні ділянки для будівництва в паркових зонах. Рука руку миє!

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.