Депутати спрямували комунальникам 103 мільйони. Ті кажуть, що це для тепла і води взимку (оновлено)

Черкаська міська рада проголосувала за зміни до бюджету на 2022 рік. Знайти консенсус та ухвалити це рішення депутатам вдалося із третьої спроби. 

За словами директорки департаменту фінансів Тетяни Харенко, в умовах воєнного стану було ухвалено постанову Кабміну, згідно з якою рішення щодо змін до бюджету міг ухвалювати виконавчий комітет. Проте нещодавно дію постанови було скасовано. І тепер, як і раніше, спочатку рішення про зміни до бюджету має ухвалити виконком, а опісля затвердити міська рада.

Сьогодні депутати проголосували за спрямування у статутний капітал КП “Черкасиводоканал” 21 млн гривень та ще 82 млн грн – у статутний капітал КП “Черкаситеплокомуненерго”. Також у межах рішення депутати перерозподілили кошти на потреби військових – Оршанецького навчального центру та територіальної оборони.

За словами директора КП “Черкасиводоканал” Івана Сухарькова, за кошти, спрямовані депутатами, водоканал зможе закупити потужні генератори, що дасть змогу забезпечувати населення водою в умовах вимкнення світла.

Натомість директор КП “Черкаситеплокомуненерго” Павло Карась розповів, що за спрямовані кошти, зокрема, буде закуплено та відремонтовано когкнераційні машини (котли, що окрім тепла виробляють електрику).

– У разі повного блекауту Черкаси і Хмельницький – два міста, які можуть надавати і далі тепло. Саме тому мер Києва говорить про потенційну евакуацію з  Києва. У нас же є когкнераційні котли, які здатні забезпечити тепло, але їх треба ремонтувати, – зазначив Карась.

Він повідомив, що підприємство вже провело ремонт безгосподарчих мереж на 15 млн гривень та низку інших робіт, за які так і не отримало відшкодування з бюджету.

Проти ухвалення змін до бюджету наполягала фракція “Голос”, чиї голоси на сьогоднішньому засіданні стали вирішальними. Зокрема, депутатка Надія Івашкова заявляла, що директор КП “Черкаситеплокомуненерго” не надав достатньої інформації про те, на що буде спрямовано таку велику суму.

Зрештою фракція взяла перерву, після якої все ж віддала свої голоси за зміни до бюджету. Як умову для голосування фракція вимагала від керівників КП чіткий розпис коштів, а також звіт після їхнього витрачання.

Як повідомляв “18000”, депутатка Черкаської міської ради Олена Агапова пропонує відшкодовувати приватникам вартість комунальних послуг в укриттях.

Оперативні новини від команди “18000” – у нашому телеграм-каналі “Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі
1 Коментар
  1. Карасю праздник.. Бабки дали)

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *