Депутати, священик та екс-правоохоронці. Довірені особи кандидатів на Черкащині

На сьогодні кандидати в Президенти зареєстрували 5136 довірених осіб в територіальних виборчих округах по країні. У семи виборчих округах, що територіально знаходяться в Черкаській області, зареєстровано 164 довірені особи. Здебільшого, це люди, що вже мають досвід політичної діяльності: чинні або колишні депутати рад різного рівня, особи, що працювали у виборчих комісіях, або ж раніше вже були уповноваженими від партій чи довіреними особами кандидатів.

Згідно з інформацією із сайту ЦВК, на сьогодні взагалі не мають довірених осіб на Черкащині 9 кандидатів в Президенти, а саме: Ольга Богомолець, Інна Богословська, Олександр Ващенко, Ілля Кива, Володимир Купрій, Роман Насіров, Андрій Новак, Сергій Носенко та Юрій Тимошенко.

Натомість своїх довірених осіб у всіх семи виборчих округах на Черкащині зареєстрували Юрій Бойко, Олександр Вілкул, Микола Габер, Анатолій Гриценко, Василь Журавльов, Володимир Зеленський, Юрій Кармазін, Руслан Кошулинський, Віктор Кривенко, Юлія Литвиненко, Олег Ляшко, Валентин Наливайченко, Петро Порошенко, Руслан Ригованов, Олександр Соловйов, Віталій Скоцик, Сергій Тарута, Юлія Тимошенко та Олександр Шевченко.

ОПОРА проаналізувала всіх зареєстрований довірених осіб на Черкащині і виокремила найбільш примітних.

Юрій Бойко

Юлія Погостінська – голова міського осередку партії «За Життя». Вона є керівником відомого міського телеканалу ВІККА. На виборах 2015 року балотувалася до міської ради по списку «Партії вільних демократів», як місце роботи вказувала баскетбольний клуб «Черкаські Мавпи». Андрій Степаніщенко – керівник релігійної громади істино-православної церкви «Семи архангелів». За інформацією місцевих ЗМІ, Степаніщенко був двічі засуджений: за шахрайство та відмивання грошей, а також за ухилення від покарання. Геннадій Варивод – у минулому член фракції «Партії регіонів» у Смілянській міськраді, на сьогодні власник ТРК Сміла-ТВ. Віктор Підвальний – працював першим заступником голови Христинівської РДА.

Олександр Вілкул

Віктор Горкун – депутат Черкаської міської ради кількох скликань, з 2010 до 2013 – секретар міськради. Член Партії регіонів: очолював Черкаську міську організацію партії з 2005 до 2009 років. Сергій Радзивіл – керівник газети «Жашківщина». Радзивіл, Віктор Вовк та Аркадій Рибак були уповноваженими особами від Партії регіонів на виборах у 2005 році.

Микола Габер

Костянтин Слабенко – підприємець, у 2015 році балотувався до міської ради як член ВО «Батьківщина». Фірми, директором яких він є, фігурували у кримінальному провадженні через можливе завищення обсягів виконаних робіт на міський підрядах. Данило Тібякін – співзасновник ТОВ Промбуд індустрія, діяльність якого зараз розслідує прокуратура.

Анатолій Гриценко

Володимир Гресь – голова Черкаської облради 2006-2010 роки, тричі балотувався до Верховної Ради від «Батьківщини». Віра Носенко – письменниця, балотувалася на посаду міського голови Канева. Андрій Антонюк – був уповноваженим від «Партії регіонів» на виборах у 2012 році.

Володимир Зеленський

Борис Горбунов – екс-заступник прокурора Умані. Нині він і ще одна довірена особа Інна Лучинович займаються адвокатською діяльністю, входять до обласної ради адвокатів.

Юрій Кармазін

Євгеній Щербина – колишній помічник депутата Черкаської міської ради від ВО «Батьківщина» Юрія Тренкіна, екс-директор ТОВ «Промбуд-індустрія», діяльність якого зараз розслідує прокуратура. Підозрюється в ухиленні від сплати податків.

Руслан Кошулинський

Максим Шило – депутат Черкаської міської ради, Юрій Гамалій – депутат Канівської міськради, Володимир Салов – депутат Смілянської міськради, Сергій Яремчук – депутат Уманської міськради, – всі від ВО «Свобода», Павло Собко – заступник директора КП «Міськсвітло».

Віктор Кривенко

Валентина Коваленко – письменниця, чинний депутат Черкаської облради, екс-голова облради, балотувалася від ВО «Черкащини». Наталія Зеленська – депутат Золотоніської міськради від ВО «Черкащани». Володимир Лебідь – балотувався до Жашківської міської громади від БПП «Солідарність».

Олег Ляшко

Максим Полішкевич – черкаський юрист, директор фірми «Результат», у 2010 році балотувався в Черкаську міську раду від партії «Пора», працював юристом в штабі БПП «Солідарність» у 2015 році. Ірина Казимір – депутат Корсунь-Шевченківської райради від «Радикальної партії». Алла Скрипнік – активістка, бухгалтер ГО «Молода Черкащина».

Валентина Наливайченко

Олег Котляр – головна обласної організації партії, у 2014 році очолював УСБУ в Черкаській області.

Петро Порошенко

Віталій Веретільник, Олександр Северин та Віктор Парамонов – депутати Черкаської обласної ради від БПП «Солідарність», Олександр Дудник – головний лікар Черкаської обласної лікарні, Юрій Притула – чинний депутат Уманської райради.

Ігор Смешко

Віктор Миколенко – екс-прокурор Черкаської області, у 2014 році звільнений, згідно із законом «Про очищення влади», Олександр Чуприна – у 2012 році балотувався до Верховної Ради від партії УДАР, у 2014 році йшов як самовисуванець, Юрій Власенко у 2014 році балотувався до парламенту від БПП «Солідарність», був депутатом Черкаської обласної ради, нині працює в «Донбасенерго», Віталій Полях – свого часу був народним депутатом, неодноразово балотувався до парламенту та до обласної ради, депутат облради п’ятого скликання, Михайло Задояний – двічі балотувався до Верховної Ради.

Віталій Скоцик

Валерій Перепелиця – чинний депутат Драбівської райради, Євген Харенко – депутат Городищенської міськради (на виборах 2012 року був уповноваженою особою від партії УДАР). Євгеній Довгошея – екс-депутат Кам’янської районної ради від «Партії регіонів».

Олександр Соловйов

Світлана Двірна – помічниця депутата Черкаської міської ради від ВО «Батьківщина» Валерія Міняйла,  Євген Касіч-Пилипенко – балотувався до обласної ради від ВО «Батьківщина», Павло Калініченко – чинний депутатКорсунь-Шевченківської міської ради від ВО «Батьківщина».

Сергій Тарута

Олександр Рибченко – чинний депутат обласної ради. Балотувався як член «Партії ветеранів Афганістану», далі входив до депутатської групи «Територія справедливості», наразі входить до групи «Основа». У 2017 році Апеляційний суд відхилив скаргу на постанову Соснівського районного суду, якою його визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення – керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння. Олександр Алєксєєвець – чинний депутат Чигиринської районної ради від «Партії ветеранів Афганістану», Анатолій Сахно – депутат Черкаської обласної ради, член групи «Основа».

Юлія Тимошенко

Роман Діскант – депутат Черкаської міської ради від ВО «Батьківщина», відомий місцевий підприємець. Ірина Волощенко – директор міської поліклініки «Астра», Сергій Зборовський – голова наглядової ради ПАТ «Смілянський машинобудівний завод».

Олександр Шевченко

Сергій Танюк – екс-директор департаменту ЖКК Черкаської міської ради, Валентина Далібожак і Андрій Сегеда – чинні депутати Черкаської обласної ради, Ігор Касяненко – чинний депутат Корсунь-Шевченківської міськради. Всі від партії УКРОП.

Ігор Шевченко

Роман Шевченко – депутат Черкаської міської ради, обраний від «Самопомочі», нині входить в депутатську групу БПП «Солідарність»,

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *