Депутати від опозиції заявляють, що їхні пропозиції не врахували, і радять меру ветувати бюджет

Депутати Черкаської міськради від Партії вільних демократів, Громадянської позиції та БПП “Солідарність” заявляють, що їхні пропозиції не врахували у Програмі соціально-економічного розвитку.

Зокрема, депутат міськради від Громадянської позиції Руслан Зоря обурився, що опозиційні партії не запросили на погоджувальну раду.

– Така погоджувальна рада вчора відбувалась до пізньої ночі. Ми бачили машини біля мерії, і всім відомо, кому вони належать, – заявив Зоря.

Його підтримав і голова депутатської групи БПП “Солідарність” Костянтин Чернецький.

– Не врахована жодна пропозиція 18 депутатів, які належать до опозиційних. Депутати – це все ж таки представники громадськості. По суті 40% інтересів жителів міста в бюджеті розвитку не представлені жодним чином. А це – 110 тисяч жителів Черкас, – сказав Чернецький, закликавши мера ветувати рішення про ухвалення ПСЕР, якщо воно таки буде ухвалено. – Це ганьба для міського голови. Якщо 40% міста перетворюється на смітник. Адже ви відповідаєте за все місто.

У відповідь на критику міський голова Черкас Анатолій Бондаренко заявив, що у бюджеті не враховано жодної депутатської пропозиції. Мовляв, більше жодних квотних принципів під час формування головного фінансового документа міста.

– Мабуть, ви мали на увазі, що не врахована пропозиція вашого римського колеги 50 на 50 поділити бюджет (вочевидь, натяк на Олександра Радуцького, який зараз перебуває у Римі, – ред.). З ким ділити бюджет? З жителями міста, між фракціями, зі злодіями? У проекті бюджету враховані всі пропозиції жителів міста: тролейбусного парку, комунальних закладів, тут і закупівля техніки, і медичного обладнання в усі заклади, без винятку, – сказав Бондаренко.

Як повідомляв сайт 18000, сьогодні Черкаська міськрада зібралась, аби ухвалити бюджет розвитку міста. Під час обговорення порядку денного депутати внесли ще близько десятка проектів рішень.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *