Депутати хочуть зняти 3 мільйони з “тепловиків” і відправити їх на ремонт вулиці Чехова

Черкаська міська рада може зняти 3 мільйони гривень із КП “Черкаситеплокомуненерго” і відправити 2,5 млн з них на ремонт вулиці Чехова.

Відповідне рішення було ухвалене на бюджетній комісії. Пропозицію вніс голова комісії Георгій Гладкий.

Згідно з пропозицією, знімаються 3 мільйони з придбання водопідігрівачів для центральних теплових пунктів. 2,5 мільйони з цієї суми спрямовують на ремонт відрізку вулиці Чехова.

Зазначимо, що ремонт Чехова виконує підприємство “Колтех-Транс”, яке належить родині Сергій Колесніченка.

Колесніченко є однопартійцем голови бюджетної комісії Гладкого, який і вніс цю пропозицію.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

2 Коментарі

  1. “На голову не налазит”, ей Богу! Называется, “шило на мыло”! А Гладкий спросил у тепловиков, как они обойдутся без водоподогревателей? Это напоминает госаферу, когда из Ковидного фонда вместо того, чтобы направить миллиарды грн. на приобретение вакцин, направили на…ремонт дорог! Да, дороги нужны, но не за счёт денег для борьбы с пандемией. Так и тут. Пусть взяли бы деньги из денег для скверов, пляжей-это не критично. Но брать деньги у тепловиков…А где потом им взять деньги на водоподогреватели? Не перестаю удивляться нашим “энтузиастам”!

    1. А навіщо заморочуватися, на пляжах і парках є інші хлопці, яким теж треба бюджет освоювати, а КП якось обійдеться, правда чи надовго і якою ціною?

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.