«Работайте братья!» Деталі історії державного зрадника Ільїна, якого затримали у Черкасах

Анатолій Ільїн отримав 15 років за державну зраду. Він з ідеологічних міркувань передавав росіянам інформацію про блокпости, мобілізацію та переміщення військ на Черкащині. Також з власної ініціативи почав передавати інформацію про розташування сил ППО.

У судовому реєстрі опублікували вирок щодо черкащанина Анатолія Ільїна, який виконував завдання фсб, надаючи росіянам інформацію про блокпости, переміщення військових та сили ППО в області. Із зрозумілих причин ми не публікуємо всі деталі справи, адже вони можуть нашкодити. Проте додаємо певні подробиці, для розуміння, як діяв злочинець.

Йдеться про Анатолія Ільїна, який до затримання працював фізичним терапевтом реабілітаційного відділення Черкаської обласної лікарні.

Згідно з матеріалами справи, у листопаді минулого року на нього вийшов представник фсб у «Телеграмі», запропонувавши співпрацю на ідеологічний основі, тобто без оплати. Ільїн погодився.

Його перші завдання – це передача інформації щодо блокпостів. Він зробив фото і додав позначки на карті щодо мінімум 4 блокпостів на території Черкас та області.

Друге завдання – інформація щодо аеропорту. Ільїн поговорив з охоронцем і також передав цю інформацію фсб.

Третє завдання – інформація щодо проведення мобілізації в Черкасах. «россию ненавидят, но воевать не хотят. Общался с 3-мя военными, по роду своей деятельности, говорят, что хотят чтоб их списали в запас. Военным начали недоплачивать деньги», – написав Ільїн.

Діалог із переписки:

 • Ільїн: Всё нормально? Получили?
 • Фсб: Да, все получил, спасибо большое!
 • Ільїн: Пожалуйста. Работайте братья!

Далі, в грудні 2022 року, Ільїн з власної ініціативи написав росіянам, що бачив біля одного із сіл об’єкт, схожий на РЛС. Також він намалював його і надіслав малюнок.

 • Ільїн: Я как-то проезжал мимо одного села и видел объекты, непрерывно вращающиеся вокруг своей оси. Говорят, что это РЛС. Вам это нужно?
 • Фсбу: Объект который Вы нарисовали очень интересен, особенно место его нахождения! Можете на карте отметить? Я подготовлю доклад руководству и отправлю на Лубянку! Заранее благодарю за Вашу помощь!».

Після цього Ільїн почав передавати детальну інформацію про розташування сил ППО. Він вказував дорогу, села та точне місцезнаходження.

«Есть немного времени решил написать, чтобы не ждать 15.00», – пише Ільїн з робочого місця у обласній лікарні. Після чого передає таку ж інформацію щодо ППО та місцезнаходження військових. Він додає карту з позначками.

Далі він розповідає про навчання на Черкащині, вказує місце, де вони відбувалися.

2 січня Ільїн отримує четверте завдання. Він має підтвердити інформацію про розташування радіолокаційної станції на околицях одного з міст Черкаської області.

 • Фсб: Листьев сейчас нет, обзор должен быть хороший. Главный вопрос что там находиться (фото или видео подтверждение военной техники) чтобы я мог определить какая установка там стоит, а также координаты либо отметка на карте! 
 • Ільїн: Я смог бы проехать под видом прогулки по лесу, но у нас сейчас пошли дожсди. Может не связаться один с другим. Посмотрим по погоде.

8 січня Ільїн відправився на завдання. Він обійшов та обстежив ділянку, про яку йому повідомив росіянин.

 • «Мне нужно было зайти в гущу деревьев, по малой нужде, от автовокзала терпел, чтоб натурально было, и я увидел хорошо», – написав Ільїн. Далі він надав детальний опис та гугл-карту з позначкою.
 • «Информацию приняли! Спасибо за помощь во благо россии!» – відповів фсбшник.

Це було останнє завдання Ільїна. Після цього він був затриманий. Загалом же його діяльність була виявлена у листопаді 2022 року.

У суді він визнав свою вину і розкаявся. Просив відправити себе на передову медичним працівником.

Також в ході розслідування  була виявлена сторінка у «Однокласниках», якою користувався Ільїн під вигаданим. Там були фото тварин та дитячі фотографії,  вказано, що вік – 15 років. Серед груп, у яких перебував акаунт – «Владимир Владимирович Путин».

У підсумку вироком Придніпровського райсуду Черкас Анатолій Ільїн отримав 15 років ув’язнення. Період оскарження в апеляції ще не пройшов. 

Як писав 18000, черкаському митрополиту продовжили домашній арешт.

Єдині, хто публікує імена колаборантів та корупціонерів. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

коментарі
5 Коментарів
 1. На жаль таким виродкам треба смертну кару

  1. Розстріл

 2. Разкаявся? у таких брехня, а не каяття. Після відбування покарання – депортація до його братів… і не інакше.

  1. Та його брати в тамбові у яру дохлу коняку доїдають…

 3. Мерзота. Довічне, а не 15 років. З ідеологічних міркувань -значить ненавидить українців, і через 15 років не зміниться.Бажав смерті іншим-довічне покарання.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *