Дев’ятикласники вперше реєструються в електронних кабінетах

Уперше розпочалася реєстрація електронних кабінетів вступників на основі дев’яти класів. 

Про це повідомили в пресслужбі Міністерства освіти та науки України.

Вступники на основі базової середньої освіти вперше подають заяви через особисті електронні кабінети. Йдеться про тих, хто вступає на денну форму навчання на фахового молодшого бакалавра.

Для створення кабінету треба зазначити серію та номер документа про освіту, а також номер документа, що посвідчує особу: паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон, свідоцтво про народження.

Також потрібно зазначити електронну пошту, до якої вступник має доступ і яка не заборонена на території України, та створити пароль для подальшого входу в кабінет. Пошту надалі використовуватимуть для активації кабінету та в заяві вступника.

У кабінеті необхідно завантажити фото вступника та, за наявності, довідку, що підтверджує реєстрацію в селі. Така можливість доступна тільки тим вступникам, які закінчили школу в селі в 2022 році. Зауважимо, фото, додане в кабінет, заклад освіти може використовувати для замовлення студентського квитка.

Редагувати внесену інформацію можна до моменту подання першої електронної заяви. Можливість подання електронних заяв буде відкрита 30 червня та триватиме до 18:00 години 13 липня.

Реєстрація особистих електронних кабінетів триває тут.

Нагадаємо, стартував другий етап підтвердження участі в мультитесті: потрібно визначити населений пункт.

Оперативно повідомляємо про новини й повітряні тривоги. Наш вайбер-канал ТУТ

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.