Диктант, провітрювання та інтенсивне щеплення, – черкаські освітяни розповіли, як борються із кором

Із початку року у закладах освіти Черкас на кір захворіло 23 дитини, з них у школах – 11 осіб, у садочках – 12 та вихователька.

Про це під час ранкової наради у мерії повідомив директор департаменту освіти та гуманітарної політики Сергій Воронов.

– Ми дослідили стан щеплення дітей на кір в закладах освіти міста. Так, у закладах дошкільної освіти не щеплена 271 дитина (2,6%), у школах – 649 (2%) дітей, 1441 дитина (5%) щеплена один раз, – повідомив Воронов.

У освітніх закладах з метою  запобігання захворюваності на кір проводять роз’яснювальну роботу серед батьків, учні 3-11 класів навіть написали диктант «Обережно: кір»

– Забезпечується  режим провітрювання приміщень, здійснюється вологе прибирання класів, кабінетів, груп, приміщень із застосуванням дезінфікующих засобів. Якщо дитина захворіла, то в цьому класі  обмежується проведення спортивних, культурно-масових заходів, – говорить директор департаменту.

Як повідомили в департаменті охорони здоров’я, із початку року 141 особа в Черкасах захворіла на кір. Лише цього тижня – 24 людини. У багатьох випадках хворі були не щеплені.

У зоні ризику військовослужбовці, поліцейські, діти та студенти. Нині у департаменті працює робоча група, яка проводить щеплення. Окрім того щеплення дітям проводять в дитячих амбулаторіях та 5 центрах медико-санітарної роботи. За останній тиждень щеплено аж 724 дитини.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *