Директор ЧЕЛУАШу Мельник отримав підозру у кримінальній справі по дорожній розмітці (оновлено)

Директор КП ЧЕЛУАШ Олексій Мельник отримав від прокуратури підозру у справі щодо можливого завищення вартості робіт по нанесенню розмітки.

Про це 18000 відомо з власних джерел.

Як інформують в прокуратурі, окрім директора комунального підприємства, підозри отримали директори підрядника та субпідрядника. Усім інкримінують частину 5 статті 191, частину 3 статті 28, частину 2 статті 366 ККУ.

За повідомленням прес-служби прокуратури області, через внесення до актів неправдивих відомостей щодо видів, обсягів і вартості будівельних робіт, які не відповідають результатам фактично виконаного, було привласнено 900 тисяч гривень.

Фото із Фейсбуку

Раніше 18000 детально розписував перебіг справи щодо тендерів на нанесення розмітки в Черкасах. Йдеться про угоди, що були укладені у 2018 році.

Так, 26 червня 2018 року за результатами тендеру ЧЕЛУАШ уклав угоду на нанесення дорожньої розмітки із товариством «Шляхбуд-Груп». Вартість договору склала 1,13 мільйона гривень.

У вересні того ж року черкаська поліція відкрила кримінальне провадження, а суд призначив будівельно-технічну експертизу. Вона встановила, що види, обсяги та вартість фактично виконаних робіт не відповідають наданим актам. Експертиза встановила, що вартість робіт завищена на 136 тисяч гривень.

Також поліція розслідує ще одну угоду між тими ж учасниками.

Так, 30 липня минулого року ЧЕЛУАШ уклав угоду із «Шляхбуд-Груп» на нанесення розмітки холодним пластиком. Вартість робіт за цим договором – 2,75 мільйона гривень.

Підприємство “Шляхбуд-Груп” належить Руслану Синельнику. Свого часу він працював головним інженером КП ЧЕЛУАШ.

За останні два роки із цим підприємством підписано угод на 16,6 мільйонів гривень. Усі договори із Черкаською міською радою або ж комунальними підприємствами міста. Найбільше, на 9,65 млн, із ЧЕЛУАШем.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *