Дитячі табори на Черкащині чекають дозволу на відкриття (ВІДЕО)

Попри карантин, черкаські табори для дітей готуються до літнього відпочинку. Там цьогоріч можуть оздоровити 80 тисяч дітей.

Про це повідомляє “Суспільне“.

У таборі “Дахнівська січ” нині порожньо. Із початку сезону тут відпочиватимуть 150 дітей. Будиночки готують до заселення: застеляють ліжка й прибирають у кімнатах.

За словами директорки табору Людмили Цимбалюк, аби убезпечити дітей від коронавірусу, тут спеціально обладнають ванні кімнаті: замість твердого мила придбали рідке, замість рушників із тканини – паперові, також додали дезінфікувальні засоби.

Також частіше митимуть підлогу й двічі на день вимірюватимуть у дітей температуру.

Путівки до табору ще не продають. До карантину їх придбали 20 родин. Ще сотню – забронювали.

– Чекаємо документу, де вкажуть із якого числа будемо відкриватися. Броні путівок тоді розподілимо на зміни, щоб усі могли оздоровити своїх дітей, – розповіла Людмила Цимбалюк.

У сусідньому таборі “Дніпровці”, розрахованому на 125 дітей, через карантин продали лише 5 путівок. Однак табір також готують до сезону.

Зі слів директора табору Миколи Бровченка, нині налаштовують сантехніку, готують кімнати. Коли дозволять працювати – заклад за 3-4 дні буде готовий до прийому дітей.

– Загалом цьогоріч в області планують оздоровити 80 тисяч школярів. Це 66% від загальної кількості, – зазначає начальник обласного управління у справах сім’ї, молоді та спорту Максим Зеленський. – Оздоровчі табори зараз проходять реєстрацію на сайті Міністерства соціальної політики. І всім батькам я рекомендую зайти на цей сайт. Там всі табори України, можна буде ознайомитися.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

По темі

    коментарі

    Залиште свій коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.