Дівчинку, яку вразило струмом на залізниці, готують до операції (ВІДЕО)

Стан 13-річної Кароліни Петренко, яка під час спроби зробити селфі отримала ураження струмом на залізничній станції “Цвіткове”, тяжкий. Завтра школярці мають зробити операцію. 

Про це розповідають у сюжеті “Ua: Черкаси“.

Інцидент стався ввечері 9 вересня  на станції Цвіткове у селі Ленському Смілянського району. Дівчинка отримала термічний опік (ураження струмом, електричний опік ІІ-ІІІ ступеня, площа опіку складає майже 100 відсотків) та опіковий шок. 

Як повідомляє пресслужба Укрзалізниці, на момент травмування школярка намагалася вилізти на цистерну, щоб сфотографуватися. Ідею для фото вона намагалася втілити разом із молодшим братом у транзитному парку станції.

За словами завідувача опікового відділення Першої міської лікарні Черкас Володимира Цапенко, наразі стан дівчинки все ще тяжкий. Відучора вона перебуває в реанімації опікового відділення. Сюди її привезли о 19:30.

– Вона нічого не пам’ятає, а ось братик і ще сестричка їхня, то розказують, що вони захотіли сфотографуватись, мамі селфі скинуть. Женя, це її брат, в шоці, не сильно пам’ятає, – розповідаю тітка Кароліни.

Нині школярка при свідомості. У неї обпечено 70 відсотків тіла, 25 із них – глибокі опіки.

– Стан тяжкий, але стабільний. Дитина була здорова. Нічим серйозним не хворіла. Треба зрізати мертве все і закрити свинячою шкірою, яка в аптеках продається. Це перший етап, ну і складна інфузійна терапія, – констатує Володимир Цапенко.

Зі слів лікаря, завтра дівчинку мають прооперувати. Коштів на це родина не має.

– Ми зараз уже підключили і волонтерів, і щоб родичі теж підключалися, просимо звернутися в районний відділ освіти по місцю проживання. У нас були випадки, коли кожен школяр приносив по 1-2 гривні і цього вистачало на деякий час лікування, – наголошує лікар.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

1 Коментар

  1. треба було думати перш ніж робити селфі краще зробили його вдома

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.