Для черкасців влаштовують «швидкі побачення»

До міжнародного жіночого дня у Черкасах організовують “швидкі побачення”. Вперше аналогічний захід відбувся напередодні Дня Святого Валентина.

– Нині багато самотніх людей, які не знають, де шукати свою другу половинку. Тому ми з нашою командою «Love in Che» й поставили собі за мету влаштовувати побачення наосліп щомісяця. І наша ідея реалізувалась вже під час перших «швидких побачень» – тоді збіглося п’ять пар, – розповідає співорганізатор «швидких побачень» та адміністратор спільноти Love in Che Валентина Піньковська. – До того ж це можливість завести нові знайомства, провести весело час.

Як розповідають організатори, кожна пара учасників має 7 хвилин на спілкування. За сигналом хлопці змінюють столик. Під час зустрічі кожен отримує картку симпатій, у якій позначає тих, хто сподобався. По завершенню зустрічі організатори аналізують заповнені “анкети симпатій” й оголошують, чи утворилися пари.

– Цього разу ми спробувати виокремити учасників «швидких побачень» за віком аби всім було комфортно – для хлопців 24-34 роки, для дівчат –  22-32 роки. Додам, що формат наших побачень не передбачає публічності без згоди самих учасників. Тож, можна сказати, що ваша участь у пошуку своєї другої половинки конфіденційна, – наголошує організаторка.

Для участі необхідно до 2 березня зареєструватися за посиланням  . Захід відбудеться 5 березня. Деталі – ТУТ.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *