Для черкаських чиновників купують квітів на 300 тисяч 

Фото із фейсбуку міської ради

Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради 23 січня оголосив закупівлю квіткової продукції, очікуваною вартістю майже 300 тисяч гривень. Чиновники планують протягом наступного року придбати 400 букетів, 15 квіткових корзин, 20 вінків та майже 2 тисячі гвоздик, хризантем і троянд.

Принаймні така кількість зафіксована у тендерній документації, опублікованій у системі “Прозорро”.

Закупівля проводиться у формі відкритих торгів без проведення аукціону. Подання пропозицій триватиме до 30 січня, а 2 лютого має відбутися їх розкриття. Учасник має підтвердити кваліфікаційні критерії, зокрема наявність попереднього досвіду виконання аналогічного договору та автівки. У вартість товарів має бути передбачена також вартість доставки замовнику та розвантаження. 

Проєктом договору також передбачено гарантійне обслуговування товару протягом 12-ти місяців та відстрочка платежу, терміном до 30 банківських днів з моменту підписання накладної. 

Протягом багатьох років своєрідним “монополістом” з постачання квіткової продукції черкаським чиновникам є місцева підприємиця Алла Вовк. Відповідно до інформації з порталу “Є-дата”, протягом 2022 року на її рахунки департаментом освіти та гуманітарної політики було перераховано понад 100 тисяч гривень, переважно за квіткову та ритуальну продукцію. 

Як писав “18000”, черкаські освітяни без торгів віддали 5,5 млн на продукти харчування.

Цей матеріал було підготовлено журналістом ГО «Черкаська інформаційна агенція 18000» у межах проєкту «Медіа та громадянське суспільство задля демократизації та доброго врядування в Євразії», що фінансується Міністерством зовнішніх справ Королівства Норвегії та втілюється Інститутом висвітлення війни та миру. Зміст матеріалу є винятковою відповідальністю ГО «Черкаська інформаційна агенція 18000» i не відображає погляди Міністерства закордонних справ Королівства Норвегії чи Інституту висвітлення війни та миру»

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *