Для кого доступна послуга “електронний рецепт”

Електронний рецепт почав діяти в Україні з 1 квітня. Лікарі виписують його хворим, які беруть участь у програміДоступні ліки”: людям з астмою, цукровим діабетом та з захворюваннями серцево-судинної системи. 

Про це повідомляє прес-служба ГУ Держпродспоживслужби в Черкаській області з посиланням на головного спеціаліста сектору контролю за регульованими ліками П.В. Грищука.

Програма “Доступні ліки” стартувала ще у квітні 2017 року. Із 1 квітня 2019 відбулося її оновлення. До реєстру “доступних медикаментів” увійшло понад 250 нових препаратів, кожен четвертий з яких є безоплатним для пацієнтів, інші – оплачуються державою лише частково.

Із квітня ліки можна отримали лише за так званим електронним рецептом, паперові вже не дійсні, як раніше.

Кожен пацієнт, який звертається для отримання життєво необхідних ліків за програмою “Доступні ліки”, зможе отримати дані електронного рецепту  або на свій телефон у вигляді повідомлення, у якому буде 16-значний номер електронного рецепту та 4-значний номер підтвердження, або у друкованому вигляді.

Якщо можливості звернутися до сімейного лікаря наразі немає, а медикаменти необхідні терміново, електронний рецепт можливо отримати дистанційно. Тобто йти на прийом вже не обов’язково. Для цього у пацієнта має бути підписана декларація з лікарем.

Далі  пацієнту з номером рецепту в повідомленні чи в роздрукованому вигляді необхідно звернутися до аптеки, яка підтримує програму “Доступні ліки”, та отримати вказані ліки.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі
Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *