Для міського “бейбі-бокса” закуплять іграшок на майже 3 мільйони гривень

У Черкаській міській раді хочуть закупити іграшок та розвиваючих килимків для новонароджених дітлахів на майже 3 мільйони гривень. Ці іграшки увійдуть до “бейбі-бокса”, склад якого затвердив міськвиконком.

Інформація про закупівлю оприлюднена на порталі «Дозорро».

Департамент соцполітики Черкаської міськради провів тендер на придбання 5 тисяч розвиваючих іграшок для новонароджених дітей. Орієнтовна вартість закупівлі була обрахована в 3 мільйони гривень.

У документації зазначається, що йдеться про 2,5 тисячі розвиваючих іграшок та про таку ж кількість килимків.

Аукціон, що відбувся 12 березня, виграло підприємство «Лісовий край» із пропозицією у 2,79 мільйони гривень.

У своїй пропозиції підприємці вказують, що постачатимуть іграшки за ціною по 199 гривень за штуку без ПДВ, а килимки по 941 гривні за одиницю без ПДВ.

Дерев’яні пірамідки будуть придбані у ФОП Комаров. На сайті komarovtoys вказано перелік магазинів, де можна придбати такі іграшки. До прикладу, в магазині «Буратінка» дерев’яна пірамідка коштує 67 гривень, а в магазині «Еко-Ленд» аналогічна пірамідка, як на малюнку в документації, із 11-ма елементами, вартує 155 гривень. Килимки підрядник братиме у ТОВ «Астон Актив». На сайті товариства така продукція відсутня. У черкаських магазинах вартість на коврики коливається: від 550 гривень (китайський виробник, натуральна тканина, 4 іграшки) до 2200 гривень (виробник – Нідерланди, наявний музичний супровід та підсвітка, більше 5 іграшок).

ПП «Лісовий край» має статутний капітал в 100 гривень, належить 33-річній Вікторії Назаренко і прописане в її квартирі. У разі підписання договору, це може бути перша велика тендерна перемога лля підприємства, до цього «Лісовий край» постачав аудіоапаратуру для школи №15 за 50 тисяч гривень.

До травня 2018 року це підприємство належало В’ячеславу Гришанову. Цей чоловік вказує адресу проживання, яка співпадає з адресою Артема В’ячеславовича Гришанова – екс-депутата Черкаської міської ради від партії УДАР.

Зазначимо, що розвиваюча іграшка та килимок входять до складу подарункового набору з дитячими речами першої необхідності. Його перелік був затверджений міськвиконкомом у грудні минулого року. Паралельно існує також “пакунок малюка”, затверджений урядом.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *