Для нас це був досвід: Іллєнко про зміну керівництва черкаської “Свободи”

Випробування владою для представників ВО “Свобода” – стало серйозним досвідом для політичної сили. Таку тезу озвучив у програмі “Політота” член політради ВО “Свобода” і народний депутат сьомого і восьмого скликань Андрій Іллєнко. 

Водночас політик наголосив, що “свободівці” на керівних посадах Черкас мали й позитивні успіхи. Прикладом останніх назвав роботу уже екс-директора КП “Дирекція парків” Андрія Кучі та очільника департаменту освіти й гуманітарної політики – Сергія Воронова

– Я би не мазав все лише негативом. Це не буде справедливо, насправді. Багато “свободівців” дуже гідно представляли партію, будучи на посадах. Наприклад, Андрій Куча. Те, що черкаські пляжі вважають зараз одними з найкращих річкових пляжів, друге місце, здається, – вважаю, це дуже хороший результат. Сергій Воронов достойно працював по освіті, – відповів Андрій Іллєнко.

Наявність низки проблемних моментів під час перебування на посадах у комунальних підприємства і міській раді не заперечує. Але вважає, що частина з таких були накручені політичними опонентами. Наслідком аналізу ситуації стала часткова зміна партактиву й керівництва осередку, зокрема – обласну організацію очолив Сергій Воронов. 

– Це був цивілізований момент: без якихось скандалів і проблем. Деякі люди вирішили, що вони завершують своє перебування у лавах ВО “Свобода”, ми потисли руки, сторінка перегорнута, – прокоментував Іллєнко. 

На запитання журналіста “18000”, чи не став програш партії на місцевих виборах до Черкаської міської та обласної рад – наслідком причетності “свободівців” до влади Черкас у 2018-2020-му роках, Іллєнко наголосив, що це не так. Адже результати виборів на Черкащині ідентичні до ситуації в сусідніх областях. 

– У нас на цих місцевих виборах відбулося певне зміщення: наше електоральне ядро партійне тільки посилилося там, де у нас була повнота влади, у західних регіонах. Якщо більше говорити про центральну Україну, то, на жаль, наш виборець пішов голосувати за інші партії, які позиціюють себе як патріотичні, які мають більше можливостей матеріальних, медійних тощо. І якби ми побачили, що це відбулося лише в Черкаській області, тоді було б очевидно, що це жорстко ситуація, пов’язана з місцевим осередком. Але така ситуація сталася у багатьох областях, – зазначив Андрій Іллєнко. 

Ефір “18000” за участі Андрія Іллєнка можна переглянути нижче.
 

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.