Дмитро Кухарчук не може відкрити рахунок виборчого фонду*

Нещодавно Центральна виборча комісія оголосила про попередження десятьом кандидатам у народні депутати в 197 окрузі через невчасно відкриті поточні рахунки виборчих фондів. Серед інших і кандидат від політичної партії «Національний корпус» Дмитро Кухарчук.

Черкаський осередок «Національного корпусу», втім, заявляє, що оскільки кандидат нині є політв’язнем і перебуває в СІЗО, можливості відкрити рахунок немає.

Так, рахунок виборчого фонду може відкрити або кандидат, або його представник. Кандидат не може цього зробити через обмеження його волі. Представником може бути особа, уповноважена нотаріальною довіреністю. Однак довіреність таку отримати поки що не вдалося.

Передвиборчий штаб кандидата звернувся до начальника СІЗО для посвідчення такого документа для Дмитра Кухарчука, але законом термінів посвідчення такої довіреності не встановлено, тому результату досі немає.

Нагадаємо, представники політичної партії «Національний корпус» вважають кримінальне провадження щодо Дмитра Кухарчука політично-мотивованим і пов’язаним саме з його активною політичною діяльністю. Запобіжний захід для Дмитра Кухарчука, на думку його однопартійців, є необґрунтованим та незаконним. Як свідчення того, що тримання Кухарчука під вартою є політично-мотивованим, «нацкорпусівці» наводять той аргумент, що іншим затриманим в межах цього кримінального провадження змінили запобіжний захід на домашній арешт.

*Політична реклама

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.