Дмитро Кухарчук: прокуратура намагається «зняти» мене з виборів *

Про перешкоджання виборчій кампанії з боку прокуратури заявив кандидат у народні депутати по 194му виборчому округу Дмитро Кухарчук.

Кухарчук зазначає, що за соціологією найбільше шансів на перемогу має він, а також кандидатка від партії «Слуга народу» Любов Шпак. Саме з цим і пов’язує тиск правоохоронців на себе.

– Більше місяця минуло з моменту, як суд визнав моє затримання незаконним та змінив запобіжний захист з домашнього арешту на особисте зобов’язання, – зазначив Кухарчук на своїй прес-конференції.

Нагадаємо, в березні цього року Дмитро Кухарчук зі своїми побратимами прийшов на виступ тоді ще президента Порошенка у Черкасах, щоб поставити питання про те, коли будуть покарані винні у розкраданні Укроборонпрому. Після цього екс-гарант поспішно покинув сцену, не закінчивши свою промову, а наступного дня Кухарчука було затримано та порушено кримінальну справу.

– З моменту успішного старту моєї передвиборної кампанії я побачив реальний рівень підтримки людей. Вочевидь, цю підтримку побачив не лише я, а й мої політичні опоненти. Сьогодні прокуратура за надуманими обвинуваченнями намагається обмежити мене у веденні передвиборної кампанії, звертаючись до суду з вимогою закрити мене під домашній арешт. Вважаю, це не просто особисті образи прокурорів на опубліковані раніше мною факти п’яного дебошу їхніх працівників, а пряме політичне замовлення. Моя головна конкурентка, Любов Шпак, має спільно із люстрованими прокурорами Грищенком і Миколенком юридичну фірму «Право, бізнес і фінанси». А, як ви знаєте, колишніх прокурорів не буває. Думаю, ці особи – важелі впливу моєї опонентки, і саме через цих прокурорів вона тисне на їхнє оточення, намагаючись усунути мене з виборчих перегонів, не даючи можливості проводити вільну агітацію, – заявив Дмитро Кухарчук.

*Політична агітація

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні новини