До Дня міста у Смілі відновлять алею парасольок

Фото Олександра Слєпцовського

У Смілі силами місцевих жителів до Дня міста відновлять зруйновану алею парасольок. Весною 2020 року локацію алеї планують змінити. 

Про це повідомляють у спільноті “Підслухано в Смілі“.

За відновлення “родзинки” міста взялася громадська організація “Сміла своїми руками”.

– Нові парасольки, які ми придбали, в рази міцніші за ті, які були першого разу. Чи варто відновлювати алею восени? Варто! Ще багато теплих, сонячних, осінніх днів. Чи не пошкодить вітер знову відновлену алею? Можливо частково і пошкодить. Скажу одне точно, біля школи мистецтв з існуючою схемою кріплення парасолькам не місце. Із настанням дощів і сильних поривах вітру парасольки будуть демонтовані і вже весною наступного року будемо вирішувати питання про перенесення цього арт-об’єкту на бульвар Бобринського, а біля школи мистецтв створимо іншу арт-композицію, ідея є, – зазначив очільник громадської організації Андрій Черничко.

Фото: Free City in UA

Нагадаємо, у червні в Смілі відкрили алею із понад ста різнокольоровими парасольками. За декілька тижнів її зруйнував вітер. 16 липня було зареєстровано кримінальне провадження за фактом можливого зловживання становищем службовими особами під час облаштування “зони парасольок” у Смілі.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *