До початку навчального року на Черкащині відремонтували 115 шкіл

На обласній серпневій освітній конференції підсумували підготовку навчальних закладів до нового навчального року, модернізацію сучасної освіти й фінансування освітніх проєктів. 

Про це повідомляє пресслужба Черкаської ОДА.

Згідно з моніторингом соціально-економічного розвитку регіонів України, Черкаська область у 2019 році за напрямом “Доступність та якість послуг у сфері освіти” посідає 4 місце. За показниками чисельності дітей у дошкільних закладах освіти у розрахунку на 100 місць – друге місце. Показники позашкільної освіти – третій результат по Україні. 

Також заступник голови Черкаської ОДА Дмитро Ляшов прозвітував, що школи готові до нового навчального року майже на 100 відсотків.

– Майже на 100 відсотків виконано поточні ремонти навчальних кабінетів, лабораторій, приміщень закладів освіти. Окремі види робіт з капітальних ремонтів виконано у 115 закладах освіти,  – розповів Дмитро Ляшов.

За його словами, реалізація 7 обласних програм спрямована на покращення якості освіти та матеріально-технічної бази закладів. До кінця року планується придбати 27 навчальних кабінетів, 5 наборів робототехніки ЛЕГО.

За рахунок бюджетних програм, в межах реалізації проєкту Президента України “Велике будівництво”, у 6-ти закладах освіти передбачається реконструкція та капітальний ремонт.

Крім того, у рамках реалізації Нової української школи у 567 закладах для першокласників придбають засоби навчання, оновлені шкільні меблі та комп’ютерну техніку.

За рахунок державної субвенції оновлено обладнання харчоблоків у 54 школах, а 22 школи оснащать обладнанням 63 навчальних кабінетів та 4 СТЕМ-лабораторій. Крім того, планують придбати 22 шкільні автобуси на умовах співфінансування.

На виконання Обласної програми підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти виділено 3,3 млн грн, за рахунок яких на умовах співфінансування протягом 2020 року планується придбати 5 наборів робототехніки ЛЕГО, 16 навчальних кабінетів (шахові, фізика, хімія, біологія, математика, географія, інформатика) та 11 лінгафонних кабінетів. 

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.