Додатковий стаціонар для хворих на COVID-19 хочуть відкрити на базі другого пологового. Медики проти

У Черкасах на базі другого пологового будинку хочуть відкрити тимчасовий інфекційний стаціонар  для пацієнтів, хворих на коронавірус. Лікарів пологового міська влада тимчасово планує перевести працювати до філії №1 або залучити до роботи в стаціонарі. Водночас самі медики проти такого рішення. 

Про створення стаціонару сьогодні повідомив міський голова Черкас Анатолій Бонаренко із посиданням на відповідне рішення місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.

Згідно з повідомленням на сторінці міської ради, додаткові 150 ліжок для надання медичної допомоги хворим на COVID-19 планують облаштувати на базі другого пологового будинку, що розташований за адресою вул. 30-річчя Перемоги 16/1. Обґрунтовують створення тимчасового інфекційного стаціонару приростом захворілих на коронавірус черкащан.

“Дано завдання по ремонту кисневої компресорної станції. В 2-ому пологовому наявні 54 виводи для кисневої підтримки, 13 із них – функціонуючі, решта – перебувають у стадії експертизи, їх переведуть у робочий стан. Є домовленість з обласною адміністрацією для надання для роботи шпиталю високопотокових кисневих концентраторів. Ми просимо 106 штук. На забезпечення функціонування 150 додаткових ліжок потрібно сформувати 25 лікарських бригад. Це 75 лікарів і більше 200 працівників середнього та молодшого персоналу”, – зазначив директор департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Всеволод Кульчиковський.

Водночас працівників другого пологового будинку хочуть перевести працювати до філії №1, а їхню будівлю передати в оренду терміном на 3 місяці КНП “Черкаська міська інфекційна лікарня”.

Також медиків, які працювали на базі другого пологового будинку, за бажанням можуть залучити до лікування пацієнтів, хворих на коронавірус, оскільки існує дефіцит лікарських кадрів. Планують залучати до роботи в інфекційному стаціонарі й фахівців із міських лікарень №1 та №3 та персонал із поліклінік.

Натомість працівники пологового будинку насторожені таким рішенням та вважають це приводом до закриття філії №2 “Центру матері та дитини”.

– Ця ситуація тягнеться дуже давно. Вони хочуть закрити наш пологовий будинок уже протягом десяти років, і от знайшли привід. Це просто знищення закладу, – зазначив у коментарі “18000” працівник  пологового будинку, який побажав залишитися анонімом, – Через дорогу є дитяча обласна та дитяча міська лікарня. Якщо закриється цей пологовий будинок, більше він не відкриється.

Він також додав, що про те, як відбуватиметься транспортування пацієнтів до іншого пологового будинку, їм поки не повідомили.

Вже наступного тижня колектив філії №2 “Центру матері та дитини” планує поспілкуватися із міською владою щодо цієї ситуації.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *